Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött a macskánk, mennyi...

Elszökött a macskánk, mennyi az esélye, hogy hazatalál?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt a nagymamám állatorvoshoz akarta vinni a macskát, mert gyanús, hogy terhes. Nincs macskahordónk, így cipős doboz aljába tette, amit egy szatyorba tett, és úgy fogta meg, hogy ne tudjon kiszökni, de a fejét ki tudja dugni. A macska mégis kiszökött, 2x is, először még meg tudta fogni, de másodszor már beugrott egy idegen kertbe, ahova nem tudott utánamenni és a macska sem jött ki. Ez a nagyim házától nem olyan messze történt, de nem is olyan közel. 4 utcára nagyjából a háztól. Szerintetek van rá esély, hogy hazataláljon a macska?
2016. nov. 8. 19:59
 1/5 @@&& válasza:
Ha kinti macska akkor szerintem visszatalal,de ha mindjart megszül,akk lehet hogy nem fog hazamenni,mert felneveli a kis macskákat. De az is lehet hogy visszamegy mert mindjart megszül.
2016. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én macskam amikor vemhes volt, akkor az előtt már azt csinálta hogy elment és két hónapig haza se jött, aztán itthon volt, konkrétan két helyen lakott. Aztán a szomszédunk szomszédja szólt hogy nála lakik és ott megfialt. Viszont ő nem sokkal utána eltunt, szerintem éhen pusztult vagy nem tudom:( (mert utána atmnet egy lakatlan házba es soha nem találtam még) vagy nem jár haza most már. De a kiscicaja még még van és nagyon aranyos
2016. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint élt a macska, ott az utcában mászkált is, de csak a szomszéd udvarokba. Néha behoztuk, mikor ott voltunk nála, de alapjában véve kint élt. Ez is úgy lett, hogy kicsi volt és ott ólálkodott az udvaron, de nem nagyon lehetett megfogni, mert elszaladt. Aztán elkezdtük etetni és odaszokott. Csináltunk neki házat is, hogy legye hová elbújnia, de nem nagyon használta. Aztán most, hogy jött a hideg beengedte nagyim a fedett terasz alá, ott volt egy ágy, ahol lehetett meg takarók neki. Nagyon remélem, hogy vissza fog találni, mert nagyon a szívemhez nőtt és nagyinak is. Ma elmentem kocsival arra a környékre, ahol elszökött, de nem láttam sehol sajnos.
2016. nov. 8. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

elég érdekes,hogy van kocsid mégis ilyen barbár módszerekkel akartátok elvinni orvoshoz.

ahol kiszökött odakéne kimenni és egésznap ciccegni azon a környéken. így lenne esély megtalálni.ha csak kocsival végighajtasz esélytelen. oda kell menni és hívogatni esetleg becsengetni az ott lakókhoz,hogy nem -e látták a cicát..

és venni egy macskahordót ha meglesz.. már 3 ezerért is lehet kapni egyszerűbbeket. fel se fogom hogy jutott eszébe egy szatyorban vinni..de mindegy

remélem meglesz de hívogatni kell akkor ahol megszökött

2016. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel én napközben dolgozom így nem nagyon tudom megoldani, hogy akkor elvigyem őket kocsival.
2016. nov. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!