Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elpatkolok össze zárva egy...

Ha elpatkolok össze zárva egy lakásban a cicáimmal és csak egy hét múlva találnak rám, az idő alatt ehetnek belőllem a macskáim?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem nehéz elképzelni, hogy egy éhező macska belekezd egy rotható hullába... Egy nem vagy kicsit éhező is rápattan a régi, embernek és finnyás macskának már nem kellő húsra is...


Ahogy már írták, az ember is megeszi a másik hulláját, ha arról van szó. Nem mind, de az enyhe többség mindenképp, a tapasztalatok alapján (nyilván vannak csoportok, ahol rosszabb lenne az arány)... Nekem még nagy lelki gondot sem okozna, egy darab állati tetem, nem látok nagy különbséget egy nyúl, egy kutya és egy ember közt (nem véletlenül nem eszem húst, bár erre sok okom van. éhen azért nem halnék hús mellett), bár lehet, hogy élőben más lenne.


Hallottam már ilyenről én is, hogy a macska belekóstolt a gazdájába, de ez természetes is. A kutyáknál esélyesebb, hogy nem teszi, a macskák ennyire nem lojálisak, hogy még halottként is tiszteljék a gazdát (élve sem teszik).

2016. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Félig off! A disznó hamar belekezd a hullàba. A macskàk megeszik egymàs kölykeit, főleg a nagymacskàkra (hìm oroszlánokra jellemző) még a farkas kutyaféléknél ritkàbb a kannibalizmus.
2016. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!