Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet belőllem még magyar...

Lehet belőllem még magyar elsőosztályú focista?

Figyelt kérdés

U19 NB2-be játszok és 16 éves vagyok.

Általában nálam 1,5-2 évvel idősebbekkel játszok mivel ugye U19 és 19 évesig játszhatnak ott az emberek.És néha úgy érzem ,hogy nem megy a játék mivel túl gyors nekem 16 évesen az a tempó amit nálam 1,5-2 évvel idősebbek diktálnak.Viszont tudom,hogy még sok időm van fejlődni.Ha normálisan járok edzésre,meccsekre és ezeken kívül is edzek akkor lehet belőllem magyar szinten elismert focista?



##NB2
2015. szept. 27. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Most meg lehet kövezni, de a magyar focistákat nem nehéz űberelni. És valljuk be, a magya foci egy sz@r... :D
2015. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha túl gyors, akkor a futásra is érdemes lenne ráfeküdnöd, amúgy nem túl gyorsak a magyar focisták, ha 3300 méter felett futsz Cooper-en azzal már nem sok jobb futó van nálad, és azt nem olyan nehéz elérni, én már futottam 3300-at Cooper-en.
2015. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A futással nincsen baj hanem gondolkodással vannak még bajok.
2015. szept. 30. 18:15
 4/5 anonim válasza:
simán lehetsz még nb1-es játékos nem véletlen raktak fel u19-be 19-20 évesen simán kezdő lehetsz 1 nb2-be és onnan már tényleg csak 1 köpés az nb1 a gondolkodást meg szituációs játékkal fejleszteni
2015. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak (!) ilyen helyesírással és gondolkodással lehetsz az !
2015. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!