Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetes vagyok. Nem értem az...

7 hetes vagyok. Nem értem az egészet nem vetélek de ömlik belöllem a vér és hazaengedtek?

Figyelt kérdés
Tegnap este bementem a korházba azzal a panasszal hogy görcsölget a hasam és vérzek az orvos megvizsgált uh-al semmi vérzést nem lát minden rendben hazamehet. Alig értem haza elöntött a vér :( darabos vér nagyon sok felhívtam a korházat azt mondta a nővér menjek vissza úgy készüljek bent maradok. Bementem meg uh-az orvos semmi baj a magzattal nem lát vérzést a magzat körül a magzat jól van de belöllem ömlik a vér azt mondta menjek haza és feküdjek.

2014. márc. 23. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Addig jó, amíg azt mondják jól van a baba. Szívhangot is néztetek?

Tudom, hogy aggódsz, de sokat nem tudnak tenni, vagy megmarad a baba, vagy nem. Még progeszteron pótlást is orvosi felelőtlenség ilyenkor adni, mert ha a babának súlyos fejlődési rendellenessége van, akkor feleslegesen tartják életben, később műszeresen kell befejezni a terhességet. Pihenj sokat, igyál sokat, magnéziumot szedj, ha estére sem csillapodik a vérzés erőssége akkor telefonálj be megint.

A legjobbakat!

2014. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Fogadott orvos küldött haza??
2014. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hematomad lehet ami verzik, es ez sok pihenest igenyel mert ilyen apro terhessegnel meg a verzes "kimoshatja" a babat. De ez vagy igy tavozik h verzessel, vagy felszivodik. De ezt uh-n latnia kellene. Nem mondom h ez a bajod csak egy tipp mert ismeros helyzet!
2014. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadott orvos hanem az ügyeletes .A fogadott orvosomat hívom nem veszi fel a telefont! :( Ezt írták az este a papíromra! felt: kevés véres hüv.váladék. VV: tojásnyi grav.ut. afv.szab.körny. TVS:GS: 18mm, CRL:5mm, szabályos szikhólyag látható. Duoglasban foly.nincs
2014. márc. 23. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nem értem az egészet....

A fogadott doki dolga hogy készenlétben legyen,ezért fogadott doki akinek fizetsz..

Én is magándokihoz járok,és minden alkalommal elmondja ha valami gond van hívjam egyből...

Nála szültem az elsőt is és hiába volt Sopronban konferencián egy héttel kiírtam elött megnyugtatott és mondta ha bármi van hívja már ül is a kocsiba és jön...

Nekem volt 2 nagyon rossz tapasztalatom sima ügyeletes dokival ezért mentem inkább fizetős dokihoz,mert 2 babám ment el...

Szóval én mindenképpen addíg hívnám míg fel nem veszi..ez a dolga ezt vállalta..vagy azonnal keresnék egy másik magándokit,neten nézz ki egyet akiről jókat írnak és holnap reggel nála kezdj...

Drukkolok...

Tudom nem egyszerü jártam hasonló cipőben..vidékről feljöttem mert elkezdtem vérezni..(még nem volt magándokim) és simán vizsgálat nélkül hazaküldtek..ja most dől el hogy megmarad vagy sem volt a válasz,ők úgysem tudnak mit tenni..és mehettem haza...Nálad jobb a helyzet,mert megnéztek és rendben látták...

Azért nem árt egy magándoki...

Tapasztalat sajnos..

2014. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pihengess amennyit tudsz, próbáld többször keresni az orvosod. Ha nem éred el akkor egy másik magánorvoshoz.
2014. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pihenj. Egy 7 hetes magzatért nem tudnak mit tenni. Nincs megoldás ha magától megmarad rendben , ha nem akkor sem tudnak érte tenni.Egyedül Te tudsz , azzal hogy pihensz és pozitív gondolatokkal foglalkozol.
2014. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi újság? Hogy vagy azóta?
2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok! Gyengült a vérzésem szerdán kell mennem az orvosomhoz! Majd meglátjuk mit mutat az ultrahang!
2014. márc. 24. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Kivanom neked, hogy minden rendben legyen az ultrahangon.

A baratnommel tortent hasonlo lassan 3 evvel ezelott. O is nagyon verzett de a baba szivhangja jo volt. Neki azt mondtak, hogy ikerterhessege volt es az egyik baba sajnos elment. Mikor a verzese elallt es visszament ultrahangra mondtak neki, hogy latszik a hely ahol a masik baba volt meg a meh alakja is ikerterhessegre utalt. Azota mar van egy egszseges 2 eves kislanya.

2014. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!