Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Görcsöt és szúrásokat éreztem...

Görcsöt és szúrásokat éreztem egy órán keresztül. Aztán egy nagyonnagy vérdarab jött ki belöllem! Lehet ez vetélés? A többi lent!

Figyelt kérdés
együttvoltam a párommal védekezés nélkül, de nem ment el. 3 hét után csináltam egy tesztet negatív lett, de ugy vettem észre h nő a hasam, de viszont a mensim végig normálisan megvolt! most is megvan 3 napja, de a mainap reggel erősödött és szurkált a hasam görcsölt 1 óráig kösrülbelül. aztán amikor kihúztam a tampont egy nagyonnnagy vérdarab jött ki belöllem, amien még soha .. azóta nincsenek görcseim.. ez mi lehet? lehetett ez vetélés? amugy 12. hétben járok ha az lennek vagy voltam ! kérlek segítsetek!

2014. máj. 1. 07:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
negativ teszt és menstruáció ellenére nem hiszem hogy terhes lettél volna.
2014. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de ugy vettem észre hogy nő a hasam.. és ilyen amien a mai naap történt még soha nem volt.. nekem sohasincsenek görcseim vagy ilyenek.. és hogy kijött belöllem egy óriási darab.. nemtudom.. akkor azt mondod hogy nem az ?!
2014. máj. 1. 07:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. De ahhoz hadd gratuláljak, hogy 12 hetes terhesnek gondoltad magad, ennek ellenére orvosnál még nem jártál.
2014. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem az. 12 hetes vetélésnél eleve nem egy vérdarab jön ki belőled. Egy 12 hetes gyerek legalább 8 cm-es...

De én is had gratuláljak az intelligenciádhoz...

2014. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Uristen
2014. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A has nem kezd el nőni egyből, mint azt sokan hiszik. Az csak puffadástól van, ami értelem szerűen nem csak terhesség alatt lehet. A helyesírásodat még kicsit gyakorold, és menj el egy nőgyógyászhoz is!
2014. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem gratulációkat kértem !! de köszönöm
2014. máj. 1. 10:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A méhnyálkahártya nagy darabokban - sőt extrém esetben egyben is - leválhat. Sok nőnek van görcsös menzesze, vagy mindig vagy csak átmentileg és életünk során a hormonok, ásványi anyagok, vitaminok, stressz, (akár nem nőgyógyászati) betegségek... stb. függvényében változhat, hogy mennyire pontos, milyen mennyiségű (azaz mennyire vastagodott meg méhnyálkahártya, aminek le kell válnia).

Az igen nagy átlagnak terhesség esetén semmilyen vérzése nincs, pláne nem rendes menstruációs mennyiségű/idejű és nagyon ritka az is, hogy a teszt se mutassa ki - a kettő együtt pedig szerintem esetedben kizárja a terhesség tényét.

2014. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!
2014. máj. 1. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy terhes lennél és igazuk van az előttem íróknak. Egy 12 hetes magzat, már szinte emberi formájú, van feje és végtagjai is, sőt picike ujjacskái is. Ilyen idős terhesen már iszonyat erős görcsökkel és valószínűleg nagy mennyiségű vérzéssel távozna a baba.
2014. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!