Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak,...

Mi baja lehet a cicámnak, egész nap fekszik, nem eszik és iszik?

Figyelt kérdés

10-én ivartalanították a testvérével együtt. Mindketten kijárós kandúrok, 6 hónaposak, de nem mennek el a háztól nagyon. Az egyik, eleve bújósabb, kevésbé aktív, de tegnap már gyanús volt, többet feküdt mint általában. Tegnap még evett.

Ma reggel már alig járt, inkább ült vagy feküdt. Délután óta gyakorlatilag csak a hordozójában fekszik. Nem eszik, nem iszik, nem jön ki. Nem dorombol. Csak fekszik és összegömböjödve fekszik.


Gyakorlott macska tartó vagyok, viszont most nem állunk anyagilag jól. Kaptak féreg hajtót, kullancs és bolha spotot és most lettek ivartalanítva. A fülük a rüh miatt szintén most az ivartalanítással együtt rendbe tették. Sajnos oltásra nem futotta. Majd jövő hónapban akarom.


Nem tudom, nem látok rajta amúgy semmi konkrétat. Légzés rendben, nem remeg, nem melegebb mint máskor, ínye rendben, nem folyik az orra, nem tüsszög, semmi. Ha kiszedem jól jár, nem bizonytalan. Az ivartalanítás kicsi sebe jól néz ki, étrend nem változott (száraz és konzerv) Nem púpos háttal ül, tapintásra semmi.

Székletet és vizeletet sajnos nem láttam, pedig szoktam nézni. Szerintem hányni sem hányt.


Depressziós? Eddig semmi baja nem volt.

A doki nem ért rá, autó nélkül nehéz. Holnap reggel, ha még mindig ilyen lesz,beviszem, délelőtt van rendes allatkórház. Addig is?



2016. nov. 19. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi. Akkor mégse "depresszió" volt, ugye, hiába nyomkodtátok rám bőszen a pirosakat, csak nekem volt igazam hogy orvoshoz vigye és ne pszichiátert játszon. Sajnálom szegény cicát.
2016. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 te csak örülj az igazadnak nagy bőszen!( sokan le lettünk pontozva, sőt ha jól sejtem te pontoztàl le az előbb)szegény kérdező tényleg mindent megtett a cicàjàért, téged meg csak az érdekel, hogy jol tippeltél, mikor most gyàszolja a cicàjàt szegény, jol eshet neki ilyeneket olvasni!
2016. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szegeny cica nagyon sajnalom :(

Nekem a kutyusom volt igy neki veseelégtelensége volt es ugy tunt jobb lesz az allapota aztan reggelre elment :(

Meg mindig nagyon sokat sirok miatta ha gondolod irj ram beszelgessunk

2017. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 talmacii válasza:
Látom, hogy nagyon régi a történted. Jelenleg ugyan ez az en cicám problémája. Mi is ugyan így ivartalanítás után vagyunk. Esetleg azt elmondta az állatorvos hogy milyen betegsége volt a cicádnak?
2021. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 talmacii válasza:
Voltunk állatorvosnál vele ismét mert nem javult megintázas volt. Most kiderült hogy az ivartalanitas után elfertőződött az egyik oldalt valami neki... úgyhogy antibiotikumot meg lazcsillapitot. De már jobban van.
2021. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!