Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicafekhelyeket ha elkoszoló...

A cicafekhelyeket ha elkoszolódik vagy nagyon szőrös lesz kimossátok rendesn a mosógépben ahol a saját ruháitokat mossátok?

Figyelt kérdés
Tervezem,hogy veszek csak nem tudom hogyan kellene tiszítani és az van ráírva 40 fokon mosható
2016. nov. 19. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Sőt a saját ruháimon is szokott a macska feküdni.
2016. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap áthengerelem szőreltávolító hengerrel, így szinte szőrtelenül, de be szoktam tenni a huzatát és a kivehető párnákat a mosógépbe. Pont abba a mosógépbe, ahol a saját ruháinkat is mossuk :)

Magát az állványt, vagyis azokat a részeket, amiket nem tudok levenni, hogy kimossak, évente 1-2 alkalommal vizes takarítógéppel kitisztítom. Nincs olyanom, bérelni szoktam. Olyan lesz a bútor, mint az új.

2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap lekefélem ruhakefével a macska fekvőhelyét is, így a lakásban is kevesebb szőr szálldogál. Csak nagyon ritkán mosom a huzatát, mert a macska utána nem szereti a mosószer szagát és nem fekszik oda egy jó ideig. Ha mégis mosni kell, rendesen a mosógépben szoktam, védőhálóban. Öblítőt semmiképp ne használj szerintem, minél szagosabb lesz, annál jobban kerüli a macska.
2016. nov. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden takarításnál (heti 2) szoktam szőrteleníteni, gumikesztyűvel jól össze lehet szedni a sarkokból is. Mosás előtt is összeszedem a szőrt róla és berakom a mosógépbe, öblítő nélkül. Nekem csak bejti a cicám, szal ha az ágyamba bejöhet, a mosógépbe sincs semmi fura
2016. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!