Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 1 aranyos kiscicank,...

Van 1 aranyos kiscicank, nagyon simulekony, sokmindent megeszik de elutazunk par hetre es nincs ki foglalkozzon vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irhatsz privibe is ötleteket.

Nagyon aranyos cicuka:)

28L Hajdu-Bihar



2016. nov. 22. 06:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szivesen elvinném/odaadnám mert jó ajandek lehet egy gyerekes családnak-ez a gondolatom akadt hirtelen..

A cica jol volt etetve ,hiába az idén szuletett eléggé nagy lett már 😊

2016. nov. 22. 07:00
 2/9 anonim válasza:
0%
Kuldesz rola kepet?:)
2016. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ha szeretitek és nem akartok véglegesen lemondani róla, akkor esetleg ha megvan a pár heti kajája, akkor szerintem körbekèrdezheted a szomszedokat, ismerosoket vigyaznanak e ra, esetleg adsz nekik egy kis csokit, vagy valamit cserebe amit szeret egy jo ismerosod vagy sutit.. de ezt ugye csak akkor ha szeretitek es még "igenyt tartanatok" a cicara :)
2016. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem viszitek magatokkal?
2016. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En se ajandekoztak el a kutyam mikor kimentem dolgozni kulfoldre, csak mas vigyazott ra es mikor ujra visszajottem ugyanugy szeretett es kovette minden lepesemet, velem aludt stb nem engedett egyedul lenni hogy ujra eltunjek :)
2016. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

mi a kérdés? van egy állatod,akiért felelősséget vállaltál élete végéig,amikor magadhoz vetted.

ha el kell utaznod,akkor vagy vidd magaddal,vagy ha nem megoldható,akkor bízd rá egy közeli ismerősödre. nyilván úgy,hogy állod a kajáját.

vagy keresel állatpanziót.szoktak vállalni ilyesmi megőrzést nyaralások idejére.

ha benti cica,akkor azt is meg lehetne oldani,hogy egy rokonod/ismerősöd elmegy hozzátok és legalább napi 2x megeteti,kiszedi az almát,kicsit foglalkozik vele.

próbáljátok megoldani.

nekünk nyaralás alatt a szomszéd etette,foglalkozott cicákkal

2016. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen kuldok rola kepet szivesen. Hat mostanaba nagyon elfoglalt vagyok es a parom nem szereti etetni habar meg ő is szereti csak a hazba nem engedné.

En napkozbe szivesen beengedném -ejjelre van egy kis "hazikoja" kint ..de sokszor olyan aranyosan nyaog kéreszkedne be en pedig sajnalom nem beengedni.. Ezen felul elutazok, es nem tudom mi lesz vele..

Ezert inkabb szeretnem odaadni vkinek..

2016. nov. 22. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, ha örökbe adod másnak, neked láthatóan nem sok fogalmad van a felelős állattartásról...
2016. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem úgy jön át ez az egész hogy a kedves kérdező igazából csak meg akar szabadulni a macskájátol gondolom a jófogáson nem jött össze neki ezért beírt ide nekünk macska màniàsoknak hát ha kell valamelyikünknek. Gondosan leírta melyik megyében lakik írjunk neki privit fotót is küld a cicáról sött el is viszi annak akinek kell. Ez egy burkolt hirdetés semmi több.
2016. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!