Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi számít igazán egy pasiban? Hogy inkább pénzes legyen, vagy inkább legyen aranyos, és foglalkozzon veletek, de átlag keresettel?

Figyelt kérdés
20/F
2009. jún. 24. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
nekem nem számit a pénz. inkabb az h törődjön velem. az azért számit h legyen apolt.
2009. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
legyen aranyos és foglalkozoon velem, átlagkereset) vagy szerinted az jobb hogy van pénze de szarik rád??
2009. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést:P Csak nagyon keveseknek fontos a pénz inkább. 19/F
2009. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy valaki pénzes nem zárja ki, hogy normális is legyen. De természetesen a normális pasit választanám, a pénz engem csak annyira érdekel, hogy a mindennapokban boldoguljak. Zavarna, ha a férfinak jóval több lenne mint nekem. Kiszolgáltatottnak érezném magam, még ha nem is éreztetné velem. Férjemnek és nekem is átlag keresete van, és ez így tök jó. Őt kicsit zavarja, hogy nem tud nekünk többet adni, de engem nem zavar.
2009. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenki válasszon magának hasonlót, és akkor nem lehet baj.Az előttem szóló, nagyon jól mondja.Később úgyis kijön.
2009. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Enem nem érdekel mennyi pénze van vagy mennyi nincs...
2009. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem meg a kulso se nagyon szamit...csak legyen oszinte es torodjon vele...a penz meg abszolut nem erdekel...:)
2009. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam, hogy nem számít, de jó ezt így látni, hogy nektek sem! Köszi a válaszokat! Örülök!;)
2009. jún. 24. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Második mellett döntenék.
2009. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre az első.De ha majd el akarom kötelezni magam akk dominálni fog a pénz.
2009. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!