Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti Szilveszterkor bezárjátok...

Ti Szilveszterkor bezárjátok a lakásotokba a cicáitokat? Azokra gondollok akiknek kinti, vagy kinti- benti cicájuk van.

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A macska kinti (bár néha bejön, de igazából félvad, félig önellátó jószág, nem a tulajdonom) és itt amúgy sincs tüzijáték, sőt autó is csak napi 1, úgyhogy nem.


Gyerekkoromban a kinti-benti cicceink télen a lakásban voltak eleve, úgyhogy azoknál fel se merült ez a kérdés.

2016. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
Estefelé minden nap bejön a macskám (kinti-benti de többet van bent) és bent alszik, úgyhogy szilveszterkor is tuti bent lesz. Ha csak kinti lenne, akkor is behoznám, mert első szilvesztere lesz, soha nem hallott még petárdát, nem tudom, hogy mennyire félne. A kutya viszont csak kinti, ő sosem járt a házban, viszont fél, ezért vele én vagyok kint.
2016. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!