Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt miért csinálja a macskám?

Ezt miért csinálja a macskám?

Figyelt kérdés

Imádja a szőrös labdákat, órákig eljátszik velük magában is. Újabban viszont csak úgy hajlandó játszani, hogy előtte beledobja a vizes táljába a labdáját, ami ettől ugye tiszta víz lesz, és úgy focizik vele utána a lakásban. Először azt hittem véletlenül ejtette bele, és magasabb pontra tettem az itató tálkáját, hogy ne tudja véletlenül belerúgni, de így is tiszta víz az összes labda. Múltkor láttam, hogy szándékosan beledobta a felmosóvödörbe is.


Ezt miért csinálja...?


2016. dec. 2. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszik neki, hogy pancsol a vízben. Attól még, hogy esetleg nem szeret fürödni, így kicsiben tetszik neki. Játszik.
2016. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyém csak papírfecniket hordott bele, amiket előzőleg ő "gyártott". De mire kivadászta, úszott a tálka körül minden. Aztán egyszer csak abbahagyta.
2016. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!