Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most a pofozkodás lesz a...

Most a pofozkodás lesz a megoldás?

Figyelt kérdés

Reggelente, ébredés után szoktam megetetni a macskáimat.

A beosztásom miatt pár hétre megborult a megszokott rendszer, hol kicsit előbb, hol később kapták meg a kajájukat.

Ez oda vezetett, hogy az egyik vakarcs, ha hajnali 2-kor fordulok egyet az ágyban, már jön is ébresztgetni.

Sosem csinált még ilyet.

Először csak finoman bökdös és dagaszt, de ha sokáig nem figyelek rá, akkor "pofozni" próbál.

Mindig karmok nélkül nyúl hozzám, de ma reggel véletlenül belekapott az arcomba, én meg félálomban meglegyintettem.

Nyilván nem arra kell gondolni, hogy átrepült a szoba másik felébe, szinte hozzá sem értem. Meg sem rezdült rá, de elvonult sértődötten, és csak akkor került elő, amikor osztottam a reggelit.

Régóta nem pihentem magam ki ennyire.

Most akárhányszor ébresztget, legyintsem fültövön, vagy tudtok valami más megoldást javasolni?

Kezd már az idegeimre menni, meg a teljesítményemre is, hogy sosem alszom ki magam rendesen.

A szobából kizárni sajnos nem tudom.


2016. dec. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Majdnem azt akartam írni hogy lefekvés előtt tégy elé élelmet bőségesen aztán eszik ha éppen megéhezik az éjszaka folyamán. De előfordulhat hogy akkor meg elhízik mert folyton megenne mindent.

[link]

2016. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell pofozkodni. Készíts oda egy virágspricnit, és "lődd meg" vele. Pár nap után elég, ha félálomban meglötyögteted :)
2016. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!