Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minőségi száraztáp mellé most...

Minőségi száraztáp mellé most akkor kell vagy nem kell nedves kaja is?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond...

A boltos pl. azt mondta, hogy veszélyes lehet (jó fajta) alutasakosat vagy konzervet is adnom a royal canin kitten mellé, mert úgy túl magas a fehérje tartalom és menne a cica hasa. De sokaktól itt meg azt olvasom, hogy még sokkal minőségibb tápok mellé is KELL a nedves kaja mert különben vese problémái lesznek.


No akkor? Mi az igazság?



2016. dec. 18. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én a minőségi száraztáp mellé nyers húst adok. Jobban bízok benne,mint az ismeretlen eredetű konzervekben.
2016. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Royal mellé napi 2 alusat adok.
2016. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ha húst adnék, akkor melyek azok amiket hosszútávon is gondolkodás mentesen lehet adni száraz mellé?


2es! Te milyen alusat adsz neki? Ugyanúgy royalt? Milyen a cicud széete és mennyiszer megy ki egy nap?


Előre is köszi!

2016. dec. 18. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Én heti egyszer adok nekik Premiere konzervet.
2016. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, lemaradt: Brit Care Cat száraztápot esznek.
2016. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Szép fényes a bundája, 90százalékban benti fitt eleven játékos 5 éves. A Royal mellé vegyesen kap van, hogy jobb minőségüt pl real nature,de van hogy félixet, söt néha még a rettegett whiskas is befigyel.
2016. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szintén 2# vagyok,ja ha a székletéte gondolltál teljesen normális,általába napi kettö kábelt fektet
2016. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém is kap napi 1 alutasakosat a száraz mellé. A dm-es marhahúsos kiscica konzerv a kedvence. :)
2016. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én cicám 7 hónapos, szintén Royal canin kittent kap. (Happy cat gabonamentes kölyöktáppal vegyesen.)

Hetente 1× maximum 2× kap alutasakos kaját. (Elég jó minőségűt. Egy 100g-os csomagot általában 2-3 napig eszik. Ha többet kap belőle elofordul nála higabb széklet...)

2016. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 alutasakot kap (optimeal kittens) és durván 40-50g RC kitten szárazat. Szárazból nem válogat, akármit kapott eddig, megette, de aluból mást nem hajlandó megenni csak ezt, konzervre rá se néz, akkor se ha jó minőség.


Tök normális a kakija, szép a szőre, semmi baja, és ezektől a tápoktól a szája sem büdös. Ez a mennyiség az útmutatók szerint sok neki, de még nő és vékonyka, addig nem akarom megvonni tőle.

2016. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!