Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérzik a kiscicám ánusza....

Vérzik a kiscicám ánusza. Talán túl durván mosdatta a felnőtt cicám?

Figyelt kérdés
Egy héttel korábban kaptunk 3, nagyon kicsi cicát, kidobták őket. Mi befogadtuk, azóta is gondjukat viseljük. Mára már kb. 3 hetesek. Annak ellenére, hogy azt olvastam, a tehéntej nem alkalmas a kiscicák táplálására, mivel az állatorvos nem ellenezte, mi azzal etetjük őket. Ma történt, hogy a két felnőtt cicám egyike (ugyanis már megtalálásuk előtt volt 2 cicám) mosdatta nyelvével az egyik kiscicát, főleg az ánusza környékén, és miután befejezte, elborzadva látom hogy vér szivárog ki a kiscica pici fenekén. Az elején elég sok folyt, teljesen összevérezte a pici farkincáját, de szerencsére hamar elállt. Lehet, hogy a felnőtt cica (aki amúgy kandúr) túl durván mosdatta? Meg fog külső segítség nélkül gyógyulni? Az normális, hogy csak pisilnek, még egyikük sem kakil? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.
2010. máj. 2. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma az egyik kiscicának sikerült kakilnia minden külső segítség nélkül :) igaz hígat, de nagyon örültem neki. Remélem a másik két kiscicának is sikerül, ha súrolom a pocijukat :)
2010. máj. 3. 17:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne a pocakjukat súrold, hanem nedves vattával a végbelüket simogasd, enyhén rányomva.
2010. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A pocit is és a popsit is lehet masszírozni. Féregtelenítést úgy tudom már ilyen pici korban is lehet, meg kell kérdezni az orvost.
2010. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi szépen.
2010. máj. 3. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!