Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül kb. egy nőstény...

Mennyibe kerül kb. egy nőstény macska ivartalanítása?

Figyelt kérdés

Mivel szobacica és panelban lakunk, gondoltam, hogy nem is kell... Sokan ezt is mondták, hogy ilyen esetben lányt fölösleges ivartalanítatni. De most 7 hónaposan kezd tüzelni és eszméletlen hangosan vonyít és burrog. Ráadásul mindig hajnalban. Az a baj, hogy a szomszédokat is zavarja szerintem és nem hiszem, hogy az ünnepek alatt tudnám megoldani ezt a problémát... :/


Azt tudom, hogy egy nőstény macska szinte folyamatosan tüzel, de ez a hangoskodás is (kb. mintha ölnék) folyamatos?


Majd, ha vállal orvos kb. mennyire számítsak árban?


Előre is köszi!



2016. dec. 21. 06:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy már nálunk is vannak állatorvosok, akik vállaják kiscicák ivartalanizását, ez kb. 3 hónapos, USA-ban 1 kg-os cica.Fontos, hogy egészséges legyen, mütét előtt a szivét meg kell vizsgálni, az altatás miatt.1 nap mulva hazaengedik őket. Sajnos Mo-on az orvosok ódzkodnak ettől, nincs ebben tapasztalatuk, hiányzik a gyakorlat. Pedig a cicák egész életükre megszabadulnak az ivaros betegségektől!De itt olvasom, sok ember 2-3 évet ad a cicájának.Nem lenne jobb akár 15-20 éves cicussal élni? És a cicát bent tartani!
ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!