Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám. Mit csináljak...

Beteg a macskám. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!Beteg a macskánk.Nem mondanám annyira öregnek sem,11 éves szóval olyan középkorúnak mondanám.Sovány,pedig van előtte bőven kaja nem azzal van a baj.Egész nap fekszik,csak azért kel fel hogy a dolgát elvégezze,szóval székletével nincs baj és pisil is.Viszont nem eszik magatól,mi etetjük kis kanállal es konzervel.Inni azt iszik.De nagyon rosszul néz ki,látszik hogy nagyon gyenge.Kedden visszük el állatorvoshoz csak addig segítsetek hogy mivel lesz neki jobb,mit csináljak vele?Vagy akinek esetleg a cicájával volt ilyen leírhatná a tapasztalatokat.Előre is köszönöm szépen ha segítetek!

2016. dec. 25. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek kérdező,simán elhozhatnátok szegény cicát,ha annyira szereted vagy el menni oda s megvárni a dokit, olyan segítő kész volt egyik kedves válaszoló, hogy még ki is gugglizta volna neked a dokit, erre jött az ocska kifogás, szegény pára:( Engem sose szeressenek úgy, mint te a cicád.
2016. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira fölhúztam magam! Ez az érdektelenség megőrjít!


Legközelebb ne írj ki kérdést, ha úgy is tudod, hogy semmit sem akartok csinálni az állattal.


Mi a kifogás? Pénz? Idő?

2016. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg! Minek irtad ki a kérdést??? Még oda is irod, hogy segitsünk. A segged alá rakták a széket mégsem érdekel...hagyod szenvedni.
2016. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis karácsonyi ajándék lessz a gödör a kert végében szegénynek:(
2016. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
minek kérdezed ha nem tudsz rajta most segiteni.;,,?
2016. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Miért bunkóskodtok?Miért osztotok ki?Ti látjátok vagy én a helyzetet?Egy faluba lakunk és nincs a környéken állatorvos aki karácsonykor rendelne.Nálam jobban senki nem szereti azt a macskát,vele nőttem fel ugyhogy engem ne osszatok ki hogy igy meg úgy nem akarjátok hogy szeressenek.Elvittük ma reggel orvoshoz,kapott gyógyszereket és rendbe jön.A kérdést pedig azért irtam ki hogx hogy tudok valamivel jobbat tenni neki otthon ha már orvoshoz nem volt lehetőségem rögtön elvinni.De engem ti ne osszatok igy ki hogy semmilyen háttérinformációt nem tudtok.Annak pedig köszönöm szépen aki normálisan válaszolt! :)
2016. dec. 27. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!