Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan dolgoztátok fel a...

Ti hogyan dolgoztátok fel a cicátok elvesztését?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy el kell altatni a cicánkat. Ma közölte az orvos, hogy mik az esélyek (szinte semmi) és már most bőgve rohantam ki a rendelőből, itthon még 2 órát ráhúztam. Ti hogyan dolgoztátok fel?:(

2016. dec. 26. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én pont ahogy te. Borzasztóan nehéz, engem csak az vígasztalt, hogy18 csodás évet töltött velünk, téged is vigasztalon hogy x évig bologan veled van s nem kóbor kiscicaként kellett búcsúznia,de nehéz ez,és tiszta szívből sajnálom cicád és téged is.
2016. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, 2 hónapja veszítettük el az egyetlen, imádott cicánkat FIP következtében (szintén gyógyíthatatlan). Sokat szenvedett, a végsőkig kitartottam, bújtam a netet, külföldről hozattam neki gyógyszert, de már nem volt ideje hatni (ha hatott volna egyáltalán). Hetekig csak sírtam, teljesen megzuhantam tőle, még most, szenteste is sírva fakadtam, mikor arra gondoltam, mennyire szeretett a karácsonyfa alatt szunyókálni és ilyen édes volt ott. Segíteni talán az idő segít egy kicsit, bár elfelejteni sosem fogod. Azért még nézz utána idegen nyelven is a betegségének, hátha van külföldön gyógyszer rá. Mindent meg kell tenni, amit lehet. Vannak itthon is olyan állatorvosok, akik be tudják szerezni a külföldi szereket. Kitartás!
2016. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat sajnos rajta mar semmi nem segit:( leallt mindket veseje, ma volt a 4.nap hogy infuzioztak:(

Nektek pedig reszvetem❤

2016. dec. 26. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira sajnállak:((((((Főleg,hogy épp ünnepekor kell ezzel megkűzdened:(((((
2016. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicuskád?
2016. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha szabad igy fogalmaznom nala, most ahhoz kepest egesz jol hogy nem mukodik a veseje. Elkezdett egy keveset magatol is enni, es a vizhajtok nelkul is pisil, habar nem sokat. Az orvosok nem tudom, hogy miert mondtak, hogy par napja van..
2016. dec. 29. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegényke:(Simogasd sokat szeretgesd, bár ilyet hülyeség írnom hisz mindent megadsz neki, de könnyebb fel dolgozni utólag picit, hogy tudod jó élete volt melletted.jajjjj olyan szörnyü ez.
2016. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
na meghòt mán???
2017. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!