Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy dolgoztátok fel egy...

Ti hogy dolgoztátok fel egy jó barát elvesztését?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja hogy elvesztettem azt a személyt aki a legfontosabb volt nekem. Nem úgy vesztettem el hogy meghalt, hanem csak a kapcsolatunk ment teljesen tönkre egy dolog miatt. Szerelmes voltam ebbe a lányba amit eltitkoltam előle. Nem vagyok büszke erre, de eltitkoltam. Megvoltak rá az okaim. Mikor ő ezt megtudta egyik napról a másikra teljesen eltávolodott tőlem. Két hétig azt sem tudtam mi volt a baja mert mikor kérdeztem tőle azt mondta nincs semmi. Később tudtam meg hogy emiatt van ez az egész. Mikor próbáltam vele beszélni, megértetni hogy miért tartottam titokban ezt a dolgot nem értette meg a helyzetemet. Többször is próbáltam helyrehozni amit elrontottam de sajnos sikertelenül. Mostmár beláttam hogy ennek a kapcsolatnak annyi. Nagyon sokat sírtam, mert nagyon fájt/fáj még mindig. Minden nap minden percben gondolok rá és egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta. Nincs más barátom. Haverok vannak, de az más.. Nagyon nagyon tanácstalan vagyok. És nagyon hiányzik a személye.

2016. ápr. 21. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem írtam: 18/F

Ha valakit esetleg érdekelne

2016. ápr. 21. 21:20
 2/4 anonim válasza:
39%
Részvétem,egy idő utàn elfogod felejteni,gondolj rà mikor jóba voltatok
2016. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy barátom aki tényleg a legfontosabb és csak haverok mellette, ma viszont csináltam egy nagy baromságot, az én barátom se értette meg a helyzetemet, és csak remélem, hogy én nem vesztem el őt, vagy ha alszik rá akkor megnyugszik... én sem bírnám egyáltalán elviselni nélküle az életemet egy jódarabig, nagyon félek.


Ha mégis bekövetkezne amitől félek, akkor én fociba próbálnám folytani a szenvedésemet. Ha a játékra koncentrálok nem tudok rá gondolni, és jó feszültséglevezető, bár lehet bejönne 1-2 piros ha élesbe megy emiatt :D. Megpróbálnék építeni egy másik ilyen szoros barátságot, és nem beleesni az előző hibámba, bár az tény és való, hogy a fájdalom egy szinten mindig bennem lesz. Ez nem olyan, mint egy barátnő elvesztése egy 2 hónapos kapcsolat után, ez teljesen más, én sem tudnám feldolgozni teljesen. Legalábbis én így vagyok vele. De nagyon sok embertől megkaptam már (többek közt itt, gyakorin is), hogy a barátok jönnek-mennek, ha egy embert tudsz te is és én is így szeretni, egy másikat is tudunk majd ha úgy alakul. Próbálkozz barátkozni, 3 hónap után lassan ideje lenne. Szerintem neked szeretetre van szükséged (no homo :D), ha megkapnád valakitől túl tudnád tenni magad ezen... de ehhez ember is kell igaz.

Ha akarsz róla beszélni vagy valami írj nyugodtan, lehet jobb lesz. 17/F

2016. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked meg nagyon szurkolok. Nem kívánom senkinek hogy átélje ezt...
2016. ápr. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!