Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha azt szeretnem...

Mit tegyek ha azt szeretnem hogy a macska az en szobamba soha ne jojjon be?

Figyelt kérdés
nem utalom ot megis azt szeretnem ide ne jojjon be. mit tegyek??? ajtot nem csukhatom be mert akkor nem jon a meleg a szobamba. kandalloval futunk.

2017. jan. 7. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Inkább add olyan helyre, ahol szerető gazdára lel.
2017. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Áss egy olyan széles vizesárkot az ajtó elé/mögé, amit nem tud átugrani! De ne legyen mély, csak úgy a lába közepéig érjen! Így elkerülhető a baleset és a macska sem megy be a szobába!
2017. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél fel szúnyoghálós ajtót, azon a meleg átjön, a macsesz nem.
2017. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez mar nekem is eszembe jutott 3-as. csak ez tul maceras.
2017. jan. 7. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
1%

Ki kell tenni. Nekünk is van 6 macska itthon. Nééha beengedünk belőle 2-3at, de csak enni, meg játszani egy kicsit. De utána kirakjuk. Van szigetelt macskaház odakint, csináltam. Oda el tud bújni az összes egy rakáson.


Attól még szerető gazdi lehetsz ha kint tartod az állatokat. Én az olyanokat nem bírom akik egész nap bent tartják szerencsétlen állatot, aztán ki se akarják engedni azzal a dumával mert hát akkor széttéppi valami. A macska ragadozó, vadászik, nem vehetem el a szabadságát.

2017. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kezdődik a lepontozási hullám, király.
2017. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy rakd le a pincébe. Ott nem lesz baja.
2017. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem ertem miert pontoznak le sztem okos valaszt adtal
2017. jan. 7. 21:35
 9/11 A kérdező kommentje:
am a testverem ilyen hulye ki se akarja engedi a hazbol mert h biztos fazik pedig ez a macska kinti is meg benti is es kell neki a mozgas odakint
2017. jan. 7. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Köszi kérdező. :)
2017. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!