Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor engedhetem ki?

Mikor engedhetem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Örökbefogadtam egy cicát menhelyről.

1 hónapja van nálam.

5 hónapos most.

Még nagyon kajla,a nevére csak néha figyel fel.

Voltunk már kint,nagyon kiváncsi :)

Mennyi idősen engedhetem ki már egyedűl?

Kerítés nincs,autók erre ritkán járnak.

Nem szeretném ha eltünne,nem találna haza!

Köszi.


2017. jan. 12. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6hónaposan épp ideje az ivartalanításnak, szerintem elöször azon essen túl, aztán ha már felépült a mütétböl utána kezd el ki szoktatni.
2017. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd ki. :) Amelyik macska kiskorában nem szokik hozzá a kinti világhoz, azt könnyen baj érheti. Összeakadhat egy kutyával, elüthetik, vagy akár meg is mérgezhetik. Gondolom a menhelyen is csak úgy adták oda, hogy benti tartással.
2017. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A menhelyen kaptunk papírt róla,hogy márciustól lehet ivartalanítani. Fiú cica. Lesz műtét,mert otthon is volt fiú cicának,ő is átesett rajta,és utána sokkal nyugodtabb volt. Előtte verekedett,nem lehetett vele bírni.


Kinti-benti cicának van "nyílvántartva" :)

2017. jan. 12. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nyugodtan kiengedheted.A cicák nagyon ügyesen tájékozódnak.Esetleg az első pár napba még 2-3 óra után hívd vissza.
2017. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felépült az ivartalanításból.
2017. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!