Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltás kis és nagycicának?

Oltás kis és nagycicának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 6 éves benti, ivartalan nőstény cicám, aki még sose kapott oltást (ne hurrogjatok le légyszi), és olybá tűnik, hogy kap maga mellé egy fél éves kis társat. Nos, így azért jóval megnő a megbetegedések esélye és kockázata, így az érdekelne, milyen oltás ajánlott (sose mennek ki), és ha tudtok ajánlani Pesten belül helyet, ahol jól csinálják, és nem baromi drágán (mondjuk max 6-7/cica), akkor szívesen fogadom. Köszönöm.
2017. jan. 19. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kombinált oltás kell nekik, amit két hétre rá ismételni kell.én olyan kombináltal oltatok, amibe a macskanáthán kívül a leukozis ellenit is tartalmazza, ezen kívül lehet Fip elleni vakcinát kérni, ezt orron át, nem inekcio formában adják, és a veszettség elleni van még, rád van bízva mennyire akarod védeni,a kombináltat mindenképp érdemes. Árban nem lessz olcsó első körben, mert mint írtam a kombináltat ismételni kell két hét után, ezt csak először oltott cicáknál kell később már elég az éves ismétlő. Nállunk 4ezer a kombinált, de abban nincs benne a leukozis elleni, a Fip elleni 7ezer önmagában, és több orvost is meg kérdeztem max 50 százalékos védelmet nyújt.szóval nem lessz két fillér, és én az egyik leg jobb árkategóriás helyen oltatok.
2017. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a Fip ellenire írtam, hogy 50százalékos a hatékonysága, ez a többire nem vonatkozik, kombináltat mindenképp kéne.
2017. jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, a kombináltat mindenképp megkapják :) a többit az orvos ajánlása szerint.
2017. jan. 20. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kombinált és veszettség ellen oltattam a macskát, az 6 ezer forint volt, és ugye egy évre szól. Mást nem adtak neki, mert benti, és azt mondták így nem fontos. Féreghajtó/bolhairtó spot on-t kap még negyedévente, ez 3000 Ft. Drága, de nem érdekel, mert neki más nem vált be. Amúgy így arányaiban egyébként 1500/hó az orvosi költsége, ami szerintem nem is drága, még két macska esetén se. Beteg nem szokott lenni.
2017. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!