Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenese van a macskamnak,...

Hasmenese van a macskamnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
mielött jönne a leszolas mar voltam vele allatorvosnal. MAcska natha lett a diagnozis, csinalt tsztet, nem ferges, kapott szurit meg szemcseppet. ez 3 napja volt de a hasmenese csak rosszabb lett. hivtam a dokit azt mondta ne aggodjak majd elmulik, ha ver vagy fereg jelenne meg a szekleteben vigyek be mintat. van esetleg valami olyan tap ami segithet? vagy ha fött, natur csirket adnek neki?

2017. jan. 25. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szétfőtt rizst adhatsz főtt csirkemellel, fűszer, olaj nélkül. Víz legyen előtte, nehogy kiszáradjon.
2017. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az elsőt. Más erre nincs, ha úgy látod rosszabbul van a cica, vagy nem iszik, vidd vissza, nehogy kiszáradjon.
2017. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi egy hosszan tartó véres hasmenést szüntettünk meg a következő táppal:

[link]


Nem mondom, hogy csodaszer, de a mi cicánknak nem használt sem a csirkemell, sem a rizs, pedig szinte mindenkinél beválik. Állatkórházban is ezt a diétát ajánlották. Kapott gyógyszert, de egyre rosszabb lett a helyzet.

Aztán egy új doki azt mondta, hogy ne kísérletezzünk tovább gyógyszerekkel, adott egy kis csomag ilyen tápot, mert ebben van probiotikum is és kifejezetten hasmenéses cicáknak lett kitalálva.

Másnapra elmúlt a hasmenés, szépen helyrejött a bélgyulladás is és azóta rendben van vele minden. Természetesen most már nem ezt a tápot eszi, ezt csak addig kapta, amíg teljesen helyreállt az emésztése.

Próbáld ki ezt a csirkemelles, rizses megoldást, talán az az egyszerűbb, ha pedig nem válik be, akkor én nagyon jó szívvel ajánlanám ezt a tápot.

2017. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!