Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszokott a macskam, esepyes,...

Elszokott a macskam, esepyes, hogy megfagy az este?

Figyelt kérdés
Eddig meg sosem engedtem ki, de addig nyirvakolt mig vegul kinyitottam az ablakot. Kizuhant majd a kutyak miatt elfutott. Ez ugy fel oraja lehetett. Mi messze lakunk a varostol, szinte a vadonban. Ha kint ejszakazik megeli a masnapot?
2017. jan. 28. 19:49
1 2
 1/12 TappancsMancs ***** válasza:
48%
Szerintem keres búvóhelyet, de keressed mielőbb és hívogassad.
2017. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat hivogatom de nem jon. :(
2017. jan. 28. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj ha teheted hadj valamit nyitva egy kis rést ahol be tud menni nyugi nem fagy meg 1 válaszolónak igaza van keres búvóhelyet vagy hamarosan haza fog menni este vagy reggel !
2017. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy olyan macskának, amelyik még sohasem volt kint, nem sok esélye van. Nem ismeri a környéket, így nem tud tájékozódni sem, és nagyon hideg is van, téli bundája pedig nincs. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, reméljük meglesz azért.
2017. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok még egyet belédrugni,de ez elég nagy felelőtlenség volt.

menj ki akár a családdal együtt és hívogassátok,járjátok be a környéket,még nem juthatott olyan messzire.

ha ma nem lesz meg, nem sok esélyt jósolok rá,hogy később megtaláljátok(mivel még sosem volt kint,nem hiszem,hogy visszatalál)

2017. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
valószínű elbújt valahova, ha hívogatjátok csak előbújik.. egészen biztosan nem alszik kint,úgyhogy csak meghall majd
2017. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok biztatast es jotanacsot, meglett a macsek. Kb masfelkilometerre az erdoben de a kutyak kiszagoltak. Tenyleg bebujt egy szikla ala ahogy mondtatok, de mar nagyon didergett. :)
2017. jan. 28. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Uh nagyon örülök neki!! :)

Én tetetnék rácsot az ablakra,úgy nyugodtan ki lehet nyitni.

Sajnos másodjára is kieshet,nem igazán tanulnak belőle:(

2017. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pl szúnyogháló van az ablakban, szóval azt nyugodtan tárva-nyitva lehet hagyni, meg se próbálnak kiugrálni. Csak nézelődnek :)
2017. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig meg sosem engedtem ki, de addig nyirvakolt mig vegul kinyitottam az ablakot. "


Ehhez azért gratulálok. Pont mínusz húsz fokban jutott eszedbe először kiengedni???


De nagyon örülök, hogy meglett.

Csak ilyet máskor ne csinálj. Köszi.

2017. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!