Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy macskát tarthassak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy macskát, egy kis cirmosat.

Mivel a legtöbb helyen ingyen el lehet hozni,ezért maga a cicus nem kerülne pénzbe.

Viszont mivel van 2 nem túl macska barát kutyánk ( akik nem járnak be a házba) muszáj lenne a házban laknia, de persze néha kivinném őt a levegőre.

Eléggé antiszociális vagyok, van talán 2 barátom ezért a macska tökéletes lenne számomra.

Sajnos 7-15ig egyedül lenne, megfelelő élelemmel és vízzel ez nem hiszem, hogy gondot okozna, természetesen játékok és kaparófa mellett.

De már párszor rápróbáltam, hogy engedje meg, de nem nagyon tudom megtörni... Valakinek ötlet?? :((



2017. febr. 6. 07:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És mielőtt hazavinnétek egy macskát, nem árt megbizonyosodni arról, hogy senki sem allergiás a családban a macskaszőrre...
2017. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!