Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan ismerősötök/rokonoto...

Van olyan ismerősötök/rokonotok, akinél a macska fent mászkál a konyhaasztalon, netán a kajához is hozzányúl? Nálatok mennyi, ami belefér, egy bent tartott macskánál?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, akinél a macskának kb. semmi sem tabu.


Azóta beleborzongok a gondolatba, hogy nála egyek, mióta egyszer láttam, hogy a macska fenn járkál a konyhapulton, és bele is nyalt (!) a mosatlan tányérokba. Fúj. Alapvetően nem egy rendetlen fazon (nem tűnt annak, többnyire), de előfordult már, hogy este nem mosta el rögtön, vacsora után a mosatlanokat. És egyik ilyen este voltam szemtanúja ennek...


Én majd tavasszal veszek magamhoz benti macskát. Eleve tiltani fogom mindenféle asztalon járkálástól (bár tudom, hogy ezzel teljesen nem zárható ki, hogy ne menjen fel, amikor nem vagyok itthon/nem látom pl.), azt meg alapvetőnek gondolom, hogy mosatlant/ételt nem hagyok elöl, hogy ne legyen, ami az asztalra vonzza. Távolról sem vagyok tisztaságmániás, de azért ha macskám van, áttörölném a konyhapultot/asztalt ételkészítés előtt fertőtlenítővel. Meg eleve többet takarít az ember, ha állatot tart lakásban... Bár lehet, ez csak nekem tűnik logikusnak.


Ti hogy vagytok ezzel? Van rokonotok/ismerősötök/barátotok, akinél benti macska van, és akire már azt mondjátok, túlzásokba esik?



2017. febr. 7. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kajához nem nyúl, nem szereti az emberi kaját, csakis cicakaját hajlandó enni, pedig vettem neki halat is.
2019. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!