Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül menhelyről...

Mennyibe kerül menhelyről örökbefogadni egy kiscicát?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs ingyen, a győri menhelyre mennénk majd tavasszal választani egy kis szeretetgombócot.Már régebben is volt macskánk de azok nem voltak ivartalanítva, ezért elmentek. A menhelyről úgy tudom hogy csak ivartalanítva vagy ivartalanítási kötelezettséggel lehet elhozni.Kinti cica lenne, egy használaton kívüli melléképületben lenne elhelyezve, macskaajtóval hogy nyugodtan mászkálhasson.

Van még valami amit érdemes tudnom az örökbefogadásról? Tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok! Előre is köszönöm!



2017. febr. 11. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 ezer körül
2017. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Minek nektek macska, ha úgysem akartok törődni vele?

"Kinti cica lenne, egy használaton kívüli melléképületben lenne elhelyezve"

Tényleg, minek?

2017. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez nem rossz, sőt a kérdező helyében több cicát fogadnék be szeretik egymás társaságát és a melléképület tökéletes. Nálunk is 7 cica lakja a volt nyárikonyhát, csak az ővék az egész, luxus cica körülmények:) A lakásba is bejöhetnek, de éjszakára csak kint alusznak. Onnan fűtünk, ott a kazán, csoda meleg van nekik még télen is. Ha cica lennék így szeretnék élni inkább, mint lakásvan tartott macskaként.
2017. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ja és nem mennek el, sokan hiszik, hogy a kint tartott cicák elszöknek, egyáltalán nem igaz. Napközben is 80%-ban ott vannak, de szépen sorakoznak minden nap vacsoraidőben óramű pontosan megjelenik az is aki addog máshol kolbászolt, mindenki ott van és lefekvéshez önként mennek befelé a nyárikonyhába, nem kell őket zavargálni vagy ilyesmik, nagyon okosak.
2017. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttatná ez uttal a kedves kérdező a cicáját, tehát belátta, hogy nem tartotta jól idáig a cicáit, ha sokat törődsz is vele, akkor nem baj, hogy kinti és be mehet aludni a mellék épületbe. Jobb lessz nálad neki, mint bent a menhelyen, és dicséretes, hogy nem szapistól szerzel be cicát.
2017. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Hihetetlen, milyen felelőtlen emberek vannak!Külön lakrész én kialakítani egy helyet a cicának, az bizony ördögtől való dolog, az illetőt pedig legjobb lnne megkövezni, mert nem is szereti az állatokat!Hát tudjátok, néha hányni tudnék a magukat állatvédőknk kikiáltott személyek k hozzászólásaitól.Mindenki arra af ki pénzt, amire akar.A 2 cicámat 2 nagyon kedves ismerősömtől kaptam, náluk született! ( húga, az ilyen felelőtlen embert meg talán legjobb lenne azonnal bebörtönöz i, ugye?! 😤😝) , tudtam milyen szeretettel nevelik, megkaptak mindig nt a kicsik és az anya is- és a végén örömmel adták oda ingyen a kicsiket a szerető gazdiknak. 😊 hát így megy ez vidéken...😆 Szörnyű, nem?! Igaz, nem egy menhelyről hoztuk el őket nyomorúságos ál nyomorúságosabb fajtársai mellől, de nem érzem magam rongyembernek azért, hogy nem tudtam fizetni az állatvédőknek 10.000Ft- ot, hanem kedves barátaimnak egy - egy üveg minőségi vörösborral háláltam meg fáradozásukat. Igaz, ők hülyének néztek volna, ha pénzt ajánlgatok..😆 A 2 macsek leginkább kint él, ha be akarnak jönni, nyávognak, ha ki akarnak menni, akkor is.Egerésznek, fára másznak, fogócskáznak és lustulnak.Bizony, így is lehet cicát tartani, nem csak a 14. emeleten..
2017. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!