Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmesélnétek, hogy ti hogyan...

Elmesélnétek, hogy ti hogyan éltétek meg a cicátok elaltatását?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az ember egyik legszörnyűbb rémálma, hogy egyszer sor kerül rá, és nehéz meghozni a döntést, hogy mikor engedjük el. Én lehet elhamarkodtam?;( Rákos lett 17 évesen áttétes, menthetetlen... két három hónapot jósoltak neki, két hónap múlva, már nyitott szemmel próbált aludni, és vérezgetett a szája, sovány volt, de étvágya volt. Mikor eldöntöttük, hogy el visszük szegény akkor is épp tápozott, megvártuk míg jól lakik és vittük. Korai volt? Veletek, hogy volt ez? Annyira hiányzik;(((...

2017. febr. 17. 16:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
- See you again
2017. febr. 18. 16:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, ez nagyon kedves volt tőled, bele is írom az emlékkönyvébe ezt az idézetet! :) <3
2017. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az en cicamat nemreg kellett elaltatni (03.20), rakos volt, attetes, menthetetlen. Vegig vele voltam, a karomban aludt el, simogattam, puszilgattam.... 12 eves volt es 10 honapos. Velem elt 8 hetes kora ota :'( Nincs pillanat h ne jarna a fejemben. Kint vannak a fotoi, a dolgai, talja, jatekai. A masik cicam akit ket eve fogadtam be melle, o is gyaszolja velem. Kemeny dolog ez. Muszaj volt elaltatni, hogy ne eljen at brutalis fajdalmakat. Az ot ev alatt mig beteg volt es mindent amit csak lehetett megprobaltunk vegig hittem, h vegul meg fog gyogyulni...Most egymasbol probalunk erot meriteni mindennap....
2017. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolso,nagyon sajnalom a cicad.:(De az nagyon jo,hogy van masik cicad is,akit szeretgethetsz,aki lefoglal.Szerintem igy egy kicsit talan konnyebb lehet.
2017. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!