Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog ez még változni idővel?

Fog ez még változni idővel?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy lehet "túl" babusgattam a cicámat. A háttértörténet annyi, hogy amikor elhoztuk, ő volt a legkisebb az alomban, így extra figyelmet szántam neki. Sokat volt ölben, nagyon sok időt töltöttünk együtt, rengeteget játszottunk. Velünk (egészen pontosan inkább velem) alszik minden este, engem ébreszt elsőnek, nagyon bújós cica. Ezzel nem is lenne gond, mert nagyon szeretem, de annyira ragaszkodik, hogyha csak 2 percre magára hagyom (pl. ha Wc-re kell mennem) már az ajtó előtt sír kétségbeesetten. Követ mindenhova, eddig kétszer már majdnem meg is "ölt" a szeretetével :) Amikor a lépcsőn megyek le, annyira közel akar jönni, hogy a lábam alá szalad és majdnem kitörtem a nyakam emiatt. De ugyanezt eljátssza a sima padlón is, nem egyszer estem majdnem orra. Néha odáig is elmegy, hogy a mancsával simogatja az arcomat, vagy a hajamat. Amúgy ilyen viselkedést még nem láttam macskától, pedig nem ő az első cica az életemben.

Fog ez a ragaszkodás változni a jövőben? Vagy ez teljesen normális viselkedés egy kiscicától? (még nincs fél éves).

Köszi a válaszokat :)


26/N



2017. febr. 17. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Sorry. Felületesen olvastam, de megragadt bennem ez a kifejezés, és bele gondoltam, hogy, ha játszó társra lenne szüksége, akkor az mindenképp bakmacska legyen, ők jönnek ki legjobban minden cicával, nemtől függetlenül.
2017. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Páromnak aki nem szeretett volna cicát szerelem volt első látásra mármint a cica részéről ennek már 15 éve nappal 3-4 órát fognia cirógatnia altatnia "kell" éjjel vele alszik mármint inkább rajta , már jó pár gyereket felneveltünk volna ennyi időráfordítással . De reméljük még sok sok évíg így marad .
2017. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet félreértettem a "hangsúlyt", ehh, ezért nem szeretek annyira interneten kommunikálni :D

Akkor lehet fiúcica lesz majd, köszönöm a tanácsot! :)

Enyém is ilyen, rajtam alszik, rajtam mászik, ébresztget, nyervog-de csak nekem. Férjemet nem "nyúzza" ennyire. 15 év, az remek! Előző macskuszom 13 évig volt velem, együtt nőttünk fel.

2017. febr. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!