Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van Jászberényben jó, lelkiism...

Van Jászberényben jó, lelkiismeretes állatorvost?

Figyelt kérdés

A kutyámmal tavaly voltunk egyért, de érzésem szerint inkább a pénzre hajtott, mint az állat megmentésére. Sajnos meg is halt =(

Arra lennék kíváncsi, kinek, milyen tapasztalatai vannak a berényi állatorvosokkal. A macskámmal történt valami, az összes hátsó körme ki van szálkásodva, az egyik pedig vagy letört, vagy kettévált, szerintem be is van gyulladva, és ezért szeretném elvinni minél hamarabb orvoshoz...


2010. máj. 8. 20:19
 1/5 anonim válasza:
szia.van Dr.Kertész Ottó és Dr.Bakonyi László sztem nagyon jó orvosok.A rendelő:Czigány János u. 1 van
2010. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Dr. Kertész Ottót tudnám ajánlani.Szerintem nagyon jó és megbízható orvos!!

Elárulod,hogy ki volt az másik doki?

2010. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,megkerestem a telefonszámokat is.

Vet-e-Medic Kisállat Szakrendelő : 06 57 412 718 és 06 70 317 9550

2010. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm =)

Sajnos fogalmam sincs, anya vitte el, de egy igen drága műtét után (amit halasztottak, pedig halott kiskutya volt a pocijában), halt meg...

2010. máj. 8. 23:00
 5/5 anonim válasza:
Dr.Bakonyi László!!!!
2011. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!