Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet túl vállaltam magam? 5...

Lehet túl vállaltam magam? 5 cicám van. Mind kóbor volt, tavaly összel fogadtam be még kettőt, így lett 5. Mindet ivartalanítattam, oltattam?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy míg 3 volt. Prémiummal etettem, de mióta 5 van, nem tudom megvenni, purina one- t kapnak, meg bolti alusokat. Nem szeretnék megválni tőlük. Jó így is nekik?

2017. febr. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
persze hogy jó, sokan kicsit túlzásba viszik ezt a prémium táp témát macskáknál...
2017. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Nekem ugyan csak 2 macskám van és tápot esznek, de a második szomszédban sztem összesen van 10 is. Ők főznek nekik. Tésztát, húsokat lehet kapni állatos boltban (nem olyan tiszta, jó minőségű, mint ami emberi fogyasztásra van, ezért olcsóbb is) azokat összefőzik nekik, télen langyosan, nyáron akár fagyosan is lehet nekik adni.

Egyébként szerintem a Purina nem rossz eledel, sőt! És akár az alutasakost el is hagyhatnád.

2017. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne válj meg tőlük,mert nem a legjobb tápot kapják.

Ha szeretetben vannak, ragaszkodtok egymáshoz,ne válj meg tőlük.

Már így is bőven többet tettél a macskáidért,mint az itthoni cicatartók nagy része. Az ivartalan,oltott cica ritka nagyon itthon. És a nagy részük házi koszton vagy a legolcsóbb tápon él. Ehhez képest a tieidnek nagyon jó dolguk van.

A purina amúgy nem rossz szerintem.

De ha nagyon zavar,akkor esetleg keverd azzal a prémiummal,amit régebben vettél. Nyilván úgy,hogy nagyobb arányban legyen az olcsóbb purina.

2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes azoknak a cicáknak! :)


Az enyémek is Purina One-t kapnak, és szerintem ez egy nagyon jó minőségű táp! Próbáltam ennél prémiumabbakat is, de nem váltak be. Én is alusból olcsóbbakat veszek nekik.


De azért hihetetlen, hogy van még valaki, aki azt hiszi, hogy rossz sora van a cicáinak, mert "csak" Purina One-t kapnak. Más meg megveszi a legolcsóbb Tesco gazdaságos tápot az egyke cicájának és mondja hogy milyen jó dolga van az ő kedvenckéjének meg hogy el van kényeztetve (csak mert kap enni...). :D


Úgyhogy szerintem ne aggódj. :)

2017. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!