Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan döntenétek?

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Van egy maine coon és egy ragdoll cicánk. Nemük különböző. Szüleim ivartalanítást terveztek, amint lehet. Kutyám is volt tavaly. Fajtatiszta és betegségekre szűrt állatok mind. Pár rokon nagyon szeretne keverék cicát tőlünk. Feléjük nincs ilyen menhelyen. Illetve a miénkről legalább tudni kik a szüleik. Nem pénzért adnánk nekik a kölyköket és 2. alom már nem lenne. Szüleim ellenzik az ilyesmit. Ők még nem döntötték el mi legyen. Az biztos, hogy rokonaim egy állatot sem dobtak ki még utcára. Nem is fognak. Csak ezért gondolkoztak el szüleim.
2017. márc. 4. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Számoljatok azzal is, hogy lehet 6 kölyök fog születni. Plusz a hím pisiléssel jelöli a területét, ami nem túl kellemes (gondolom) benti cicáknál.
2017. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj a 6 kölyök sem. Anyunak sok tesója van, nekem pedig sok unokatesóm. A jelölgetés mondjuk elég nagy mínusz pont.
2017. márc. 4. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
A nőstény macskának nagyon fáj a párzás is, az ellés is. Undorító kínzás lenne. Mintha téged direkt megerőszakoltatnának, ráadásul pont azok, akiknek vigyázni kellene rád.
2017. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Gondolom a tenyésztő akitől vettétek utánköveti a macskáját hogy ivartalanítva lesz 6 hónapos korában legkésőbb...

Ha nem akkor szerződés szerint visszaveszi a macskát...

2017. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apu egyik ismerőse a tenyésztő. Nem venné vissza biztos. Legfeljebb kicsit morogna. Lehet nem is követ minket nyomon.
2017. márc. 4. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp ivartalanítanam. Nem vveszélyeztetnem az egészséget a rokonok miatt. Szerintem felelőtlenség lenne.
2017. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rokonok az utcán is találni fognak kiscicákat(sajnos) semmi szükség pároztatni öket.
2017. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szüleimnek is az ivartalanítás tetszik jobban. Főleg apunak. Úgy érezné, hogy közvetve szaporítót csinál a barátjából. Ha enged keverék almot. Egyébként a kandúr az enyém. Nekem is van beleszólásom. Én kaptam. Ha ilyen sokat ártana az alom a cicáknak, akkor én is inkább nemre szavazok. Nem akarok nekik rosszat.
2017. márc. 4. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidnek maximálisan igaza van! Mindenképpen az ivartalanítás mellett döntenék.

A rokonok meg fogadjanak örökbe házimacskát, vagy ha valami különlegesebbet szeretnének, vegyenek tenyésztőtől fajtatisztát.

2017. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyu, elhiszem, hogy a két cicából származó keverék érdekes kombináció lehet a rokonoknak, és rendesen gondjukat viselnék, de szerintem ennyit nem ér. Komolyan RENGETEG kóbor kidobott macska van (naine coon és ragdoll jellegű keverék is, ha a környékükön nincsen, nézzenek szét budapesti menhelyeken), kiscicák is, inkább ott keresgéljenek. Valószínűleg nem halna bele a cicátok a pároztatásba, de annyira jót nem tesz neki, megviseli, és szerintem egy "érdekes" alomért nem éri meg. Nekem legalábbis nem érné meg, én nem hagynám.
2017. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!