Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után?

Ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Egy hete ivartalanított cicám olyan érdektelenül bámul,nemtudom kifejezni milyen,olyan mintha mindig álmos lenne,de hozzáteszem hogy nem alszik többet. Rendesen eszik,iszik,pisi kaki rendben van,csak a kis életvidám kandúrom pofija most valahogy más.:( Ez elmúlik? Még a hatása alatt lehet? Fájhat még neki? Tudom hogy ezzel csak jót tettem neki,természetesen már kapja a kifejezetten steril cicusoknak való ételt,és vitamint is már egy ideje.Csak most valahogy mégis olyan bűntudatom van hogy ezt én tettem vele. Szívesen veszem olyan gazdik válaszát akik hasonlót tapasztaltak kandúr vagy nőstény cicánál.

2017. márc. 8. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha minden renben volt a műtétnél, kizárt, hogy fájna neki. Szép neki ott?
2017. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb azon kívül hogy eltűntek a kis golyók semmi nem látszik.nincs seb,váladék,bőrpír,semmi.
2017. márc. 8. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez helyre fog állni.

Az ivartalanított cicák, általában ilyenkor jobban ellustulnak.

Mellesleg ne hibáztasd magad, ezzel tetted a legjobbat neki. Később majd meglátod, jobb neki is így. Sok betegséget is kikerülhettek így.

2017. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtatott.Köszönöm,és a gyors választ is, megyek és kedveskedem neki egy kis étellel a kedvencéből,hátha jobb kedve lesz a kissrácnak. :)
2017. márc. 8. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás után nem szoktak a cicák érdektelenné, kedvetlenné válni. Ez egyáltalán nem jellemző.

Vagy valami más okozza a gondot, vagy csak beképzeled, mert lelkiismeret-furdalásod van. Lehet, hogy máskor is ilyen pofit vágott pl. amikor álmos volt, csak akkor nem figyelted. Most meg aggódsz miatta, ezért látod így.

Bűntudatod semmiképp ne legyen, hosszú, boldog élete lesz a cicádnak! Az ivartalanításnak lelki hatása nincs. (Ne az emberekből induljunk ki, akiknél ez egészen másképp működik.)

2017. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak ennyi okozza,eltelt még egy nap és még mindig ilyen a pofija.Olyan mintha mindig álmos lenne. Eszik játszik,picit tán többet pihen, semmi mást nem tapasztaltam.Ma sikerült a munkahelyemen össze futnom az orvossal és bátorkodtam rákérdezni.Azt mondta teljesen normális hogy olyan mintha kómás lenne külsőre de ez azért van mert még a hormonok tombolhatnak.El fog múlni,de azért holnap kijön és megnézi.
2017. márc. 9. 19:23
 7/11 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Sterile tápot kap?
2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,viszont a műtét után legyengült az immunrendszere és megfázott.Bedurrantak a mandulái.Kapott antibiotikumot és gyógyszereznünk kell.Már jobban van.
2017. márc. 15. 07:17
 9/11 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Akkor jó. Gondoltam megkérdezem mert a mi cicusunk is azert halt meg. Jobbulást neki. :)
2017. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már ugrándozik,játszik,eszik,alszik,pont olyan mint egy életerős fiatal kandúr:)
2017. márc. 18. 05:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!