Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Prémium/szuperprémium száraztá...

Prémium/szuperprémium száraztáp? Melyek a legjobbak, és havonta mennyi fogy el belőle? Acana, Eukanuba: vélemények?

Figyelt kérdés

Május környékén veszek magamhoz egy cicát, addig szeretnék felkészülni rendesen az érkezésére, és kiszámolnám, mennyire is jönnék ki a havi étkeztetésével.


Fajtatiszta MC, a tenyésztőnél idáig a nedvestáp került szóba, a szárazra még nem kérdeztem rá. Real Nature nedvestáppal etet + egész nap van előttük (valamilyen prémium) száraztáp.


Ti hogyan etetitek a cicátokat? Mennyit eszik egy nap? Milyen prémium v. szuperprémium minőségű száraztápot tudtok ajánlani, ami még nem irreális áron van? Ti hol, milyen mennyiségben szerzitek be, mennyire jöttök ki havonta?


Akik Acana vagy Eukanuba, esetleg ToTW-dal etetnek: mik a tapasztalataitok?


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 10. 06:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Igen, azt sejtem, hogy az elején lesznek gondok és válogatás a cicus részéről. :) De majd megállapodunk vele valamiben.

2017. márc. 12. 07:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én úgy tapasztaltam, hogy nem az elején van a gond, és válogatás a cica részéről, hanem amikor te egy-két év múlva változtatni szeretnél a kajáján, ő meg nem :-)))).
2017. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!