Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes lenne másik cicát...

Érdemes lenne másik cicát hozni az enyém mellé?

Figyelt kérdés

Egyedül lakom, teljes munkaidős munkám van, így minden hétköznap legalább 9-10 órát van egyedül. Amikor hazaérek szinte meg van őrülve, annyira örül nekem. Követ mindenhová és szó szerint hozza a labdáját, hogy játszunk. :D

Nagyon vidám, játékos cica, de nem tudom mennyire jó neki, hogy ennyit van egyedül. Érdemes lenne egy másik cicát beszerezni? Jobban érezné magát? Ha igen, pici vagy felnőtt cicát lenne érdemes hozni mellé? Fiút vagy lányt?

Az enyém 2 éves ivartalanított nőstény.


2017. márc. 11. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ja utolsó vagyok...

és a többi sem bántja a sérült cicát sokszor összedörgölőznek,dorombolnak és nem zavarja őket,de az is fiú mint akikhez dörgölőzik,a nőstények morognak viszont,fujnak

2017. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!