Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a 8hónapos macskámnak...

Mi lehet a 8hónapos macskámnak a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap amikor haza értem láttam hogy fekszik. Közelebb mentem hozzá és láttam hogy nagyon bágyadt. Vittem a közelébe száraz tápot meg vizet de egyikhez sem nyúlt hozzá. Pár órával később láttam hogy felállt és elment wc-zni. Nagyon higat kakilt. Ma már nem annyira bágyadt de még mindig nem eszik/iszik. Pár korty vizet sikerült lenyeletnem vele. Mi lehet a baja? Orvoshoz nem tudom vinni mert hét végén nincs a közelben. Mit tegyek? Nagyon aggódok érte.

2017. márc. 18. 16:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy vasárnap szinte sehol sincs egy állatorvos se :(
2017. márc. 19. 14:24
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem bélgyulladása van. Holnap reggel veszek neki kamillát aztán majd kamillás vizet csöpögtetek az orrára mert azt autómatikusan lenyalja.Délután meg viszem az orvoshoz
2017. márc. 19. 14:28
 13/22 anonim ***** válasza:
Vizet mindenképpen próbálj vele itatni, mert ki is száradhat. Mikor ilyen eset volt, én injekciós fecskendővel itattam. Holnap pedig mindenképp vidd orvoshoz!Jobbulást!😊
2017. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 19. 16:34
 15/22 anonim válasza:
Az én cicamnak is ugyanez a baja. Holnap tudjuk csak vinni orvoshoz pedig már péntek óta beteg. Ha megtudtál valamit hogy mi lehet a baja légyszi írj valahol.
2017. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó:amikor hazaértem akkor már jobban volt,evett is meg ivott is. Elvittem dokihoz és azt mondta hogy szorulása volt. Ha nem itattam volna akkor kiszáradt volna. Azt tudom javasolni hogy óránként itasd meg ha nem iszik.(úgy itattam hogy vettem valamilyen fecskendő szerűséget és megfogtam a fejét hogy ne húzza el aztán lassan kinyomtam a fecskendőből a szájába a vizet)
2017. márc. 20. 16:44
 17/22 anonim ***** válasza:
Ma voltatok dokinál?
2017. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Először még hasmenése volt aztán utána lett szorulása
2017. márc. 20. 16:45
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen ma voltunk
2017. márc. 20. 16:47
 20/22 anonim ***** válasza:
#15-ös. Ne a kérdezőtöl kérj tanácsot, nem vitte dokihoz csak mákja volt ez uttal. Túl átlátszó. Legalább te vidd el lécci.
2017. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!