Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Összeszülte egy macska a...

Összeszülte egy macska a kertem. Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy cicát a kertben akinek valami lógott ki a hátsójából, meg látott el futott, aztán nem rég kimentem kertészkedni és 3 döglött kis cicát is találtam, nem egy helyen voltak, aztán le esett, hogy az a cica potyogtatthatta szét öket. Miért csinálta ezt? Beteg tán?

2017. márc. 24. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A picik valószínűleg betegek voltak, meg lehet az anyjuk is az, azért születtek halva a kölykök.
2017. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ő tudta, hogy baj van, szerencse hogy megszülte őket és legalább ő megmarad.
2017. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jol kitolt veled....
2017. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ki. Mert áshattam el öket.
2017. márc. 24. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon fiatal volt még az anyacica, nem tudta, mit tegyen. Mi is így jártunk, bár akkor csak egy cica született, második szomszéd nőstény cicája a pincénkbe hagyta a picit. Láttuk, mikor megszületett, vártunk, hogy visszajön-e érte, kb 1 órát, de nem bírtuk a visítását, felvettük, teljesen ki volt már hűlve. Azonnal dokihoz vittük, mondta, hogy már nem volt neki sok hátra, így mi álltunk neki szopiztatni, most pedig van egy lassan 5 éves szeretetgombócom, akit az első perctől én neveltem. Ezt csak azért írom le, hogy nem csak a betegség lehet az oka, az anya tapasztalatlansága is, a kicsi cicák pedig 1-2 óra alatt akár el is pusztulhatnak az anyuk nélkül. Nem csak betegség lehet.
2017. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!