Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon hiányzik a cicám,...

Nagyon hiányzik a cicám, tegnap meghalt, és nagyon rossz rágondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Áprilisban töltötte volna az 1 évet, szerda délutánra nagyon rosszul lett, de adtam neki tejet majd magától is ivott vizet. Viszont tegnap 11 óra körül nagyon rosszul lett ismét az orvos azt mondta este 6ra vigyem! Sajnos délután 3kor feladta és vergődve elhunyt, amit nekem nagyon rossz hogy végig néztem. Többször oda jött hozzám majd elment, eldőlt. De egyszerűen nem élte túl. Nagyon szerettem végig mellette voltam, próbáltam sós cukros vízzel itatni fecskendővel az orvos utasítására, de reménytelenül. Nagyon hiányzik, nagyon bújós cica volt, nálam született meg és így lett ő az én cicám, akkor is én mentettem meg mert az anyukája nem akarta őt. Felnőtt cica létére akkor volt mint egy pár hónapos 1kg sem volt, kis törpe volt, az orvos szerint nem parvo vírusba halt meg ha nem mert vissza maradott volt.

Mindegy ez én úgy szerettem ahogy volt, kedves kényes bújós cica volt. Benti cicus volt így a mérget kizárom de nem tudom én hogy miért hagyott itt ilyen korán. És segítsetek hogy felejtsem el? Főleg az esték a rosszak... mikor kimegyek a konyhába és nem látom ahogy alszik, nem jön be utánam a fürdőbe, nincs aki zavar evés közbe. Rémes a hiánya...


2017. márc. 24. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
:( sajnálom. Én tuti mennék menhelyre randalíroz...izé. Örökbefogadni egy párat. Azért nem egyet, mert akkor rá emlkeztetne.
2017. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Édes istenem! :( tudom, mit élsz át. Velem is megtörtént. Én megpróbáltam túltenni magam rajta. Nem igazán sikerült, mert a mai napig képes vagyok elsírni magam miatta. Idő kell neked, hogy feltudd dolgozni. Tudom, hogy úgy érzed, hogy nem fog menni, de hidd el, egy idő után könnyebb lesz. Ő mostmár egy jobb helyen van, nem szenved többet. Csak erre gondolj ha eszedbejut!:)

Sok-sok kitartást kívánok Neked!

2017. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel ugyan így vagyunk, ha egy embert vesztünk el.

Főleg hozzánk közel esőt!


Ne akarlak megvigasztalni.

Mert erre Te tudod a legjobban, mi a megoldás.

Csak együtt érzek.


Sziporkázd ki magad, és tanulj belőle, okosan.

Hisz értelmes vagy.

2017. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
allatorvoshoz kellett volna vinni, a te hibad, te tehetsz rola
2017. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öszintén sajnálom;(((( ezt neked és cicádnak küldöm a szivárvány túl oldalára, ahol már nem fáj semmilye s örökké várni fog rád! [link]
2017. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, drága szívem... Annyira sajnálom. :'( Nekem egy vén kandúrkám van, de bele sem merek gondolni, mi lesz ha egyszer neki is eljön az ideje...


Gondolj az együtt töltött szép időkre. Mégha ilyen kis rövidke életet is szánt neki a sors, azt legalább egy szerető, meleg otthonban tölthette, azzal az ember, aki a világon mindennél jobban szerette őt: Veled. Elfelejteni sosem fogod tudni őt és nem is szabad. Ő mostantól örökre ott fog élni benned.


Hosszú lesz a gyász és nehéz. De idővel tompul majd. Teljesen elmúlni persze sohasem fog, de ez csak azt bizonyítja, hogy mennyire szeretted. Ne siettesd, gyászold meg nyugodtan.


Egy ideig rá sem tudsz majd nézni más cicára, de ez természetes. Aztán meglátsz majd valahol egy csodálatos kis gombócot, akinek nem tudsz majd ellenállni. Ilyen ez. Fel a fejjel.

2017. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a cicád.:(Sosem fogod elfelejteni,de ne is akard.Biztos nagyon sok jó emléked van vele.Próbálj meg ezekre emlékezni.Így egy kicsit könnyebb lesz és talán egy új cica is jó lenne.
2017. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BonBon2000 válasza:
Szia!Nekem egy hete halt meg a cicám...Nagyon hiányzik!Próbálom feldolgozni és sikerül is:).Beszélj róla sokat,idézd fel a vele töltött emlékeket;).És a legfontosabb:ha sírnod kell ne tartsd magadban!!Sok szerencsét:) Őszinte részvétem❤
2017. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

..az enyém is így halt meg, odajött mellém, eldőlt, nyávogott párat. Ő nagyon beteg volt meg idős is..átérzem.

Holnapra már jobban fogod érezni magad egész biztos most még a sokk dolgozik! Tereld el a figyelmed!!!!!

2017. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!