Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon rossz lenne, ha két...

Nagyon rossz lenne, ha két helyen lakna a cica?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretnénk összeköltözni a párommal.

Van egy 3 éves cicám, akiről nem szeretnék lemondani, vinném magammal.

A szüleim amennyire ellenezték annak idején, most annyira imádják őt.

Apa most felvetette, hogy mi lenne, ha néha idehoznánk majd.

Igazából tudom, hogy nem az utazgatás minden macska álma, de számolgattam egy kicsit.

Én reggel 8-tól este 8-ig dolgozom, akár hétvégén is. A pihenőnapjaim is össze-vissza vannak, de olyankor egész nap itthon vagyok.

Párom reggel 6-tól este 6-ig nincs itthon. Hétvégén mindig itthon van.

Apukám éjszakás(21-7), anyukám vagy reggeles vagy délutános.

Most ameddig itthon laktam mindig volt vele valaki, sose volt egyedül szinte.

Szerintetek megoldható hogy néha hazavigyem, hogy ne legyen egyedül?



2017. jan. 7. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és autóval szállítanám hordozóban a városon belül. Tehát nem hosszú útról lenne szó.
2017. jan. 7. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
A macskák jól elvannak egyedül is. Ha sokáig nem tudd rá vigyázni senki, nyugodtan vidd a szüleidhez, de csak azért kitenni a hercehurcanak mert a szüleid szeretik, onzoseg tőlük
2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éppen megoldható, bár nem hiszem, hogy hosszú távon jó lenne neki (azt nem írtad, milyen gyakran "hurcolnád"). Én azért inkább azt mondom, lakjon ott, ahol NEKI jobbak a körülmények.
2017. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel az én macskám, én vállaltam érte felelősséget, úgyhogy amikor lehet, biztosan velem lesz.

Igazából ő nem annyira szeret egyedül lenni, még WC-re menni meg fürdeni se hagy egyedül. Még semmi sem biztos, csak tervezgetek, és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra is. Köszi azért a válaszokat, jöhetnek még.

2017. jan. 7. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazábol, probáld ki. És ha nagyon nem jó neki, észre fogod venni.

Vannak macskák, akik szeretik a utazgatást.

2017. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A macskák szeretik a rendszerességet, a megszokottat. Ez ennek ellentmond. Olyan, mintha láthatásra vinnéd :D. Ha jól értem, tizenkétóráztok. És ha mindketten dolgoztok, akkor összesen 8-6-ig dolgoztok ketten. Beleférhet. Ha hurcolod, nem tud megnyugodni egyik helyen sem. Én sem tudnék.

Amúgy szokták javasolni, hogy aki keveset van otthon, egyből két macskát vegyen, hogy eljátsszanak egymással. Csakhogy legyen még min gondolkoznod :-).

2017. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!