Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit vegyek a macskám 10....

Mit vegyek a macskám 10. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 18:09
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

1,


semmi kötekedésről szó nincs

2,

semmilyen "savanyú szőlőről", szó nincs (amit volt szíves magánba írni - kérdező), el sem olvasod, csak azokat a válaszokat, amik Neked tetszenek (kérdező).

Megkérdezted - magánba-, hogy ki a #37-es válaszadó és "nem is tudod mit írt".


Bocsánat, hány éves is vagy?


Biztos, hogy nagykorú?

Mert mi az 5X-en vagyunk túl.


"Mit vegyek a macskám 10. születésnapjára?"


Mi tiszteljük a kiskorúak kérdéseit is, mert úgy neveltek minket, hogy a tisztelet, helyes viselkedési forma.

És ez valóságos, nem csak megjátszott.


Vegyél neki amit akarsz.

Megfelel a válasz?


És olvasd el a #37-es válaszadót, mert érdemes, és a többiekét is.

Mert a kérdésed kissé trollkodó.

Még ha egyszerű is.

2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Kiskorú?? DDDD

1.

Kedves Blanka!

1980 12.10-én születtem. Mivel zseni vagy matekból, könnyedén utána számolhatsz, hogy ez hány évet jelent.

2..

Nem kérdeztem meg tőled, hogy ki volt a 37-es, csupán azt írtam, nem tudom ki volt az. a...vegyél neki, amit akarsz... válaszra emlékszem, és egyáltalán nem fogadtam el, mert egyszerűen semmitmondónak találtam. Egyszerűen csak túlhaladtam rajta, ahogy nektek kellett volna ezen a kérdésen.

Mégis mi lenne trollkodó ebben a kérdésben?

Kivel trollkodtam, és kit bántottam meg vele,?!

Senkinek sem kötelező reagálni itt egy kérdésre sem.

Persze nyilván ti vagytok az "intelligens emberi elme" képviselői, akik egyszerűen tűrhetetlennek, és polgárpukkasztónak tartjátok, hogy létezik egy ember, aki annyira szemtelenül troll, hogy az oldal böngészőitől mer tanácsot kérni, hogy mivel lephetné meg, 2007 04.04-én született macskáját.

2017. márc. 27. 22:43
 43/48 anonim ***** válasza:
86%
45százalékos, neked mi a jó isten bajod van? Havibaj? És miért kézenfogva a pároddal osztod az észt? Egyedül nincs véleményed elvesznél a nagy világban? Ez egy tök ártalmatlan kérdés volt. Olvasgass még pár ilyet a gyakoriról, mivel ott nem bukkantál fel tök normális kedves segítő szándéku volt az egész. Ha ekkora mumus a cica szülinap, akkor ne szemeteld teli szegény kérdező kérdését, sétálj tovább. Én is beszéltem vele privátban, egy kedves értelmes állatbarát nő. Ami szerintem rólad nem mondható el, különben nem itt lovagolnál még mindig, ha egy csepp eszed lenne, rég tovább áltál volna.
2017. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp nem értem hogy minek írtad ide, hogy túl vagy az 50-en. Tán jelezni akartad, hogy milyen is egy vén szipirtyó?
2017. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
2017. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
És ehhez mit szólsz?
2017. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

#43


Köszi egyedül is tudok válaszolni, és nem sértegetnélek.


Csupán nehezen fogadod el, hogy más aspektusból is lehet valamit értelmezi, nem csak a sajátodból.


Az én értelmezésem (bár nem akarod észre venni) nem csak az enyém, hanem másoké is, azokat is külön, le fogod hordani egyenként? Csak mert nem passzolnak a Te felfogásodhoz, vagy csak rajtam töltöd ki a mérged?

Jó választás, hogy csak rajtam, mert más már rég elküldött volna. Az inger küszöbömmel sincs még semmibaj.

(állítólag türelmes vagyok és kiváró)

Nálad a befogadóképességgel mi a baj?


Különben erre fele is kedvelnek minket, - engem - nem csak az ismeretlen illetőt.

(Állatbarátok vagyunk, vagyok) ezt én itt most épp nem bizonyítom, Neked.)

Az igaz, hogy "messziről jött ember azt mond amit akar".

Pl. Te is. És én is. :)

Hi,

(szipirtyó)

:D

2017. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

...és kit érdekel a %-ék?

Pl. Téged :)


Olvastam már 12%-tól is badarságot, és 23%-tól, vagy 83%-tól is.

És jókat is.


Ez a %-osdiság ezt már rég nem veszem komolyan.

Mert pontatlan.

A mihez képesthez pontatlan.


Ha banki %-ról lenne szó azt matematikailag ki lehet pontosan számolni, mert abban csak számok szerepelnek.

Morális értéket pont úgy nem lehet számokká alakítani, mint azt sem, hogy hány kiló egy adag szerelem.

Bocsi, de ez már nem tartozik az itteni 10. szülinapi nagy kérdéshez.

Elnézést, csak ...a miszter, vagy miszisz szóba hozta a 45%-om.


Egyéni véleményem volt, és nem a páromé. :)


Nagyon sajnálom, hogy fekete/fehér és nincs más perspektíva ebben a kérdésben nálad.


(részemről ennyi volt), mint kardinális és ártatlan tini kérdés.

2017. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!