Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok olyan száraztápot...

Tudtok olyan száraztápot ajánlani ami finnyás macskáknak is jo, és nem szines és nem neten rendelhető, hanem boltba kaphato?

Figyelt kérdés
És nem fresshnepfbe, mert az nincs. Csak penny, cba, real, lidl, coop. Max 1000ft/ kg áron. Esetleg állatpatikába. És ne purina one legyen, mert nem eszi. Köszi

2017. márc. 25. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy nem hagyod válogatni ha már így kikötötted, hogy milyen NE legyen. Eléteszed, és nincs más. Ha éhes lesz eszik.

Illetve nem ártana ha normális minőségű tápot adnál neki, akkor talán megenné. (Azt viszont nem biztos, hogy a felsorolt boltokban kapsz, sőt.)

2017. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Említett üzletekben nincs normális állateledel, tehát ezekből nem tudok ajánlani.

Állatpatikában nem tudom, mi kapható nálatok, ez változó. Menj be oda, ott biztosan tudnak ajánlani valamit. Vagy kisebb állateledeles boltokban például. Az én cicám most Josera halas tápot eszik, állateledeles üzletben veszem.

A netes rendeléssel mi a baj? Az tényleg a legegyszerűbb megoldás, és bármilyet választhatsz.

2017. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ja, vagy esetleg nézd végig a felsorolt boltokat, és válassz.
2017. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel mi itt mindannyian kimondottan ismerjük a macskád ízlését, a következőt javaslom:


Addig próbálkozz különféle szárazkajákkal, amíg találsz egy olyant, amit megeszik a macskád.

2017. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aldis is jó? Mert akkor a Shah Excellence-t kipróbálhatod.
2017. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!