Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek h a macskam meggyóg...

Mit tegyek h a macskam meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
A macskámnak pajzsmirigy tultermelése van. Elakartuk vinni állatorvoshoz de mar sokszor csalódtunk benne...és most azt szeretném tudni h van e valami házi módszer rá h jobban legyen? Amiket eddig olvastam azok nagyon költségesek nekem😔SEGÍTSETEK pls!😭

#gyógymód #macska #betegség #pajzsmirigy túltermerés
2017. ápr. 15. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak állatorvos által lehet kezelni, ha pedig csalódtatok az orvosotokban akkor vigyétek el másikhoz. Sajnos az ilyen komoly betegségeknek igen költségesek lehetnek a kezelései, nem hinném hogy van rá házi módszer mert ez annál összetettebb.
2017. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs, orvoshoz kell vinni. Keressetek másik orvost.
2017. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kissbettina1977 válasza:
100%
Énis sokat csalodtam a doktorokba egy kutyám miattuk pusztult el ! Keress másikat és légy határozott
2017. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Házi módszer erre nem létezik. Vidd el másik állatorvoshoz, lehetőleg jól felszerelt állatklinikára.
2017. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen házi gyógymód erre keresél, másik orvost.
2017. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh nagy kár! Köszönöm segítségeteket!keresni fogok mas allatorvost, es remelem segitenifog rajta...
2017. ápr. 17. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!