Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes befogadni egy Felv+...

Érdemes befogadni egy Felv+ cicát?

Figyelt kérdés
Menhelyen van.

2017. ápr. 16. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod elkapni tőle, szóval igen. Ilyenkor arra kell számítani hogy nem fog nagyon sokáig élni, hamarabb lesz baja, betegsége.
2017. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kapom el tőle, csak, hát szegény hamar meg fog halni.
2017. ápr. 16. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod, hogy hogy fogod viselni lelkileg, ha esetleg pár hónap után elpusztul. Illetve, van-e elegendő pénzed a gyógykezelésére.

Egy barátnőm 15 éves cicája elpusztult. Ő pár hét múlva befogadott egy fél éves kiscicát, menhelyről. Nem mondták meg neki, hogy FeLV+ a cica. Mindent megtett érte, immunerősítő készítményeket, vitaminokat, a legjobb tápokat stb. Mégis kevesebb mint egy évet volt vele a cica.

Őt nagyon-nagyon megviselte, hogy egy éven belül elveszített két macskát is. Teljesen összetört. Azt mondja, soha többé nem kell neki macska.

Ha téged nem visel meg ennyire, és nem okoz gondot, hogy esetleg sokba fog kerülni, hogy az állat életminőségén javíthass, a macskával mindenképp jót teszel, ha befogadod.

2017. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Találtam erről egy érdekes angol nyelvű cikket.

[link]

Ha jól értelmeztem a szöveget, a fertőzött cicák 40%-a leküzdi a vírust, a maradék 15%-a megéri a 4 éves kort. Csak benti cicaként szabad tartani, elkülönítve egészséges társaitól.

Gondold át, hogy ilyen feltételek és kilátások mellett tudod és akarod-e vállalni.

2017. ápr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos informáciokat, át gondolom. Sajnálom szegényt.
2017. ápr. 17. 08:07
 7/8 anonim válasza:
100%
Igen igen igen! az én felves macskám 3 éves és most is itt ül a hátamon és dorombol. lehet, hogy nem fog 20 évig élni, de gondolj arra, hogy legalább azt a pár évet boldoggá teheted neki. egyébként is végül mindegy, hogy hány évet élt, ugyanolyan fájdalmas lesz elveszíteni. az én macskám teljesen tünetmentes amúgy és nagyon remélem, hogy nagyon sokáig így is marad, de ha bármi történne is vele akár holnap, akkor se bánnám egy percig se, hogy befogadtam... a legcsodálatosabb macska a világon.
2017. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Felvidítottál, hogy érdemes. :))
2017. ápr. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!