Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeretik a macskákat...

Miért nem szeretik a macskákat az emberek?

Figyelt kérdés
Csomószor hallottam h utálom a macskákat fúúj dögöljön meg,meg ilyeneket de azt hogy a kutyára mondanák,azt sosem.Lehet csak én nem...
2017. ápr. 16. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond, az végtelenül sekélyes. Én emberszámba sem veszem.
2017. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem ismerik őket eléggé.
2017. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem négy van, én szeretem őket. van kutyám is, en azt is szeretem. Még teknősöm is van...
2017. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
A macskák nagyon öntörvényűek és szerintem sokan nem bírják elviselni,h egy kicsi nyávogó szőrcsomó nem azt csinálja amit ők akarnak.
2017. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
mert macska és kész,én se szeretem őket,de hogy lásd a kutyát se szeretem
2017. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akik ezt mondják, nem alakítottak ki még igazi kapcsolatot a macskákkal, nem látják bennük a pozitívat, csak fogyóeszközként tartottak maximum cicát.
2017. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
okosabb lenne egyszerűen elfogadni hogy van aki nem ugrál értük és kész
2017. ápr. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze vannak állatbarátok de többször hallok rosszakat róluk,amúgy én nem csak a macskákat szeretem a kutyákat is lovakat is szinte minden állatot még a kígyót is asszem mondjuk a kígyót nem úgy h jaj de cukiii csak nem utálom őket xd
2017. ápr. 17. 10:26
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 11/l
2017. ápr. 17. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert nem értik őket. Más a viselkedésük, jellemük, mint a kutyáké, és sokan nem értik, hogy felesleges a két fajt összehasonlítani. A kutyákhoz hasonlítják őket, és ahhoz képest nem szimpatikus nekik a macskák jelleme (önálló, öntörvényű, nem falkaállat stb.)
2017. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!