Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utáljátok sokan ennyire...

Miért utáljátok sokan ennyire a macskákat?

Figyelt kérdés
Fel vagyok háborodva.Manapság egyre inkább azt tapasztalom,hogy csomó ember gyűlöli a macskákat.És ezt természetesnek veszik.Ha pl.elütnek egy macskát az úttesten,senkit sem érdekel.Még röhögnek is rajta.De,ha egy kutyát ütnének el,akkor nyilvánosan meglincselnék a vétkest.

2017. ápr. 20. 17:39
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Én is cicás vagyok. 21/F
2017. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
71%
Én se bírom őket, régen a szomszédunk egy csomót tartott, és nem bírta kezelni őket, elszaporodtak, meg átjártak, bosszantották a kutyát. Tyúkokat tartunk, és több tyúkunkat megtépték. Meg nem szeretem az egyéniségüket.Ettől függetlenül aki röhög rajta meg elüti, az nem normális. Én utálom a macskákat, de amikor bedobtak egy cicát a kertünkbe, felneveltük.
2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
De én amúgy az ellenkezőjét tapasztalom annak, amit mondtál.
2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
6-os. Nem az vagyok, akinek írtad, de válaszolok. Ez is egy szempont. De én nem azért akarok háziállatot, hogy felnézzek rá, meg becsüljem, hanem hogy hűséges legyen. És nem, ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem.
2017. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Ahhw én is imádom a cicákat, a legcukibb állatok a világon <3

Amúgy én még nem hallottam ilyenről, hogy elüt valaki egy macskát, aztán röhög rajta..Te hol élsz? Bár tény, hogy az ismerőseim körében én is azt tapasztalom, a legtöbben nem igazán szivlelik a cicákat, mert nem olyanok, mint a kutyák, akik behódolnak a gazdájuknak és úgy tesznek, mintha ő lenne maga az Atyaúristen..

19/L

2017. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy ennyien szeretik a cicákat, de sajnos tényleg elég elterjedt, hogy egy macska jóval kevesebbet ér a kutyáknál. Pl sok vidéki állatorvos is csak közönséges "fogyó eszköznek" tartja őket (volt már, hogy a mamám cicája beteg lett, erre az orvos közölte vele, hogy egyszerűbb lenne újat szerezni, mint kezelni, mintha csak egy romlott mikró lenne. Persze nem kellett hozzá sem sok idő, sem sok pénz, és a cica jobban lett. Máskor meg sajnos el kellett altatnunk az egyik cicánkat, mert gyógyíthatatlan betegsége volt, és egy másik állatorvos úgy adta be neki a méreginjekciót, hogy el sem altatta előtte, a macska meg fájdalmak között pusztult el jó 1-2 perc múlva)

Amúgy az elgázol macskás példádhoz még annyit, hogy ismerek olyan embert, aki nem is lassít, ha macska megy át előtte az úton.


Akinek nem volt macskája életében, vagy ha volt is, nem érti, hogy hogy fejezik ki magukat, azok hidegnek, és szeretetre képtelennek gondolják őket (teljesen alaptalanul) de arra kéne az ilyeneknek rájönni, hogy attól, hogy a macska máshogy fejezi ki magát, mint egy kutya, még nem egy ostoba lény.

Na mindegy, végül is teljesen jogos, hogy valaki az egyik háziállatot preferálja a másik helyett, csak tényleg maradna már abba az, hogy a macskát látványosan értéktelennek lehet nézni, míg ha azt mered mondani, hogy nem szereted különösebben a kutyákat, akkor te vagy az antikrisztus...

2017. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
16%
A macskák igazából nem szeretik az embereket, önzőek, csak akkor mennek oda hozzád ha étel kell nekik vagy megsimogasd őket mert éppen ahhoz van kedvük. És ezt pont egy macskákkal foglalkozó szakértőtől hallottam. A kutyák pedig tényleg önzetlenül szeretnek, hűségesek. Nem hiába van az a mondás hogy a kutya az ember legjobb barátja.
2017. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

A szomszéd macskának az életben mem adtam még ételt,mégis mindig odajön hozzám,ha meglát

De én is röhögnék azom,ha ezeket a sofőröket meg macskautálókat széjjeltépnék az oroszlánok.:) Én sem vagyok egy kedves ember,de az állatokat szeretem és soha nem bántanám

2017. ápr. 20. 22:00
 19/36 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy utálom a macskákat, nem azt jelenti, hogy bántom is őket. Jogom van utálni. Ennyi erővel, ha nem szeretem a spenótot, akkor egyen meg egy húsevő növény? Te se vagy túl logikus.
2017. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
96%
#17 A kutya egy falkaállat, az ösztönei mondják neki, hogy hódoljon be a falkavezérnek (jelen esetben a gazdájának), viszont ha egy macska összebarátkozik veled, akkor tudod, hogy ez nem azért van, mert a főnökének tekint, hanem mert tényleg szeret veled lenni. Pláne feltűnőbb ez vidéken, ahol a macskák szabadon járkálhatnak mindenfelé, bejárkálhatnak más házakba is élelemért, szóval nem lenne kötelező nálad lehorgonyozniuk, mégis hazajönnek, viszont ha egy kutyának egyszer sikerül kislisszannia a kertkapun, hetekig látod, hogy keresi a gazdája tök eredménytelenül. Hmm...
2017. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!