Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utáljátok sokan ennyire...

Miért utáljátok sokan ennyire a macskákat?

Figyelt kérdés
Fel vagyok háborodva.Manapság egyre inkább azt tapasztalom,hogy csomó ember gyűlöli a macskákat.És ezt természetesnek veszik.Ha pl.elütnek egy macskát az úttesten,senkit sem érdekel.Még röhögnek is rajta.De,ha egy kutyát ütnének el,akkor nyilvánosan meglincselnék a vétkest.

2017. ápr. 20. 17:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

EnemyOfThePeople,

Make my day. És igazad van. Ezt most így lopom mindenki ellen, aki a kutya istenként tekint rád közhellyel jön :)

2017. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Papám kutyáját kicsi kora óta ismerem,gyakran adok neki kaját,viszem sétálni..Mégis le sem szar engem.Ha odamegyek hozzá,elmegy,azt sem engedi,hogy megsimogassam..
2017. ápr. 21. 17:35
 33/36 anonim ***** válasza:

tesóm szokta etetni a cicámat, amikor nem vagyok itthon huzamosabb ideig. a cica még mindig nem szereti...(egész pontosabban, fél tőle.).


ennyit a 'ha kaját kap, szeret' hozzáállásról.


otthon egy cica (kb közös volt a szomszédokkal, a nyolclakásos társasház négy lakásánál volt neki tálkája, bejárása), ment mindenkihez, enni nem akart sose nálunk, látogatni jött, simogatásért. csöppet sem a kajáért

2017. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 pptomi ***** válasza:

Én azért rühellem, mert amikor járdát betonoztam, éjjel összejárkálta. Másnap a következő szakaszt megint. Aztán ismét és ismét. Direkt csinálta, a kerítésoszlopról figyelt:D Tört volna el vagy három lába:D

Eső után köpönyegként vettem kutyát macskaűzőnek, azóta kikerülik a portámat.

2017. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kedves 30-as: én pl.tisztelem a kutyákban ezt a tulajdonságot. Én magam elég öntörvényű vagyok, biztos nem adnék pacsit csak mert egy balf/// azt mondja. És ezért én becsülöm a türelmes, szófogadó lényeket.
2017. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
31-esnek is szól, amúgy nem make hanem made, de midnegy. Itt a válasz neked is. Szerintem teljesen egészséges amúgy, hogy ha ku-rva sok időt rááldozok és etetem stb., igenis tiszteljen. Igen, gyerekre is igaz, mielőtt megkérdezed.
2017. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!