Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a beteg cicámmal?

Hotaru-Sama kérdése:

Mit csináljak a beteg cicámmal?

Figyelt kérdés

5 napja lehetett annak hogy eltűnt. Ma haza jött és ki feküdt a szántásba, behoztuk, de tesi serulese nincs maszkalt egy kicsit probált felugrani az ölünkbe de a feje nagyon ramatyul néz ki.

A szemeiből folyik(folyott) a vér es az egész arca be van dagadva. Enni se eszik.

Arra várok h le mebjen ez a duzzanat az arcáról és meglehessen kicsit mosni,de mit csináljak ha utána se lessz jobb.

A kutyámat oda engednem mellé hogy megtakaritsa vagy vigyázzon rá. De nem tudom h merre járt a macska és mit szedett össze.



2017. ápr. 27. 14:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Persze én ezt értem... A kutya el vam tőle zárva most.

A cica meg alszik , avagy próbál.

A szóban forgó orvos pedig az egyetlen a környékén és ő jó multkor a westinket is inkább elaltatta.

2017. ápr. 27. 15:15
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
akkor hagyd meghalni a macskád, addig is jól szenvedtesd meg.
2017. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Abból következtetsz, hogy az orvos el fogja altatni, mert az egyik kutyátokat elaltatta???? Hidd el, ha van értelme úgysem fogja elaltatni, neki nem abból van bevétele, hogy minden állatot elaltat, ha kell ha nem! Ha azt mondja, el kell altatni, akkor azért, mert valószínűleg vagy biztosan menthetetlen, és azért javasolja ezt, hogy szerencsétlen ne szenvedjen.
2017. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

De animes kérdésekre van eszed. :D

Te állatkínzó.

2017. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Oda viszed a dokihoz, kezeli, ha altatni akar s te nem szeretnéd mondhatsz nemet is.
2017. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Tehát... van egy 5 napja eltünt macskád, akinek felugrani nincs ereje, a feje meg olyan mintha nem is lenne.

Azt állatorvos aki elérhető, lehet inkább kinyirná.

Akkor irom az alernativákat: Megásod most a gödröt, amig jó idő van, hogy miután megdöglött, ne kelljen.

Reménykedsz, hogy az állatorvos nem altatja el indokolatlanul, tehát elviszed hozzá, és megbeszéled, van e értelme probálkozni.

A kutyádat nem engeded sehova, mert ha a kutya takaritja meg, akkor 100% a tetanusz, szoval a macska megdoglik.

Ha azt akarod, hogy a macska feje meg legyen takaritva, mert most csupa alvadt vér, és nem látod, van-e feje: Fogsz egy takarot, törölkozöt, és szépen belecsavarod, mint egy mumia, hogy csak a feje logjon ki. Fogod és lemosod a macska fejét, akár zuhany alatt is. Igy legalább látod hogy mi van.

De ha nem eszik, akkor teljesen mindegy ,hogy mit csinálsz, mert éhen fog halni.

2017. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%

Mit csinálj? Fogd meg, tedd be a hordozójába (vagy egy dobozba), és vidd a legközelebbi normális állatorvosi rendelőbe.

Vagy ásd meg a sírját.

Én nem tudom, ha nekem ilyen állapotban jönne haza állatom, azonnal rohannék vele az állatorvoshoz (ha nincs rendelés, akkor ügyeletre). Ez csak nekem alap?

2017. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Én már egy aprósággal is szaladok a dokihoz a cicámmal. Totál magas nekem ez.
2017. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Én elhiszem, hogy a környéken lévő orvosban nem bízol.

Akkor menni kell másikhoz.Akármennyire is kicsi faluban lakik az ember, csak van a közelben egy nagyobb város, ahol van állatorvos ..El kéne vinni másikhoz.

És ha ilyen veszélyes helyen laktok,akkor bent tartani.

Én nem tudnám tétlenül nézni, hogy ilyen állapotban van a macskám, keresnék másik orvost.

Kettőkor írtad ki a kérdést, azóta az ország bármelyik pontjára el tudtad volna vinni, bármelyik állatorvoshoz..

2017. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Itt az orvos a megoldás, ha nem viszed el hamar el kell hogy szomorítsalak de megfog halni
2017. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!