Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lett a cicámmal?

Mi lett a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves nőstény cicám. Nagyon bújós, játékos cica. Tegnap óta furán viselkedik. Bágyadt,alszik egész nap ezt betudtam a hőségnek. Ma észrevettem, hogy nem nagyon akar enni, csak egy keveset evett reggel. Nem jön oda hozzám, gyenge, lassan mozog, igyekszik elbújni, hangját nemis hallom egész nap csak morog ha simogatom, csapkod a farkával. Orvoshoz sajnos csak holnap után tudom elvinni. Volt egy FIP-es cicám annyira félek, hogy vele is ez lesz :(

2013. júl. 30. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs szorulása?

Nem kapott olyat amit nem kellett volna?

Nem lázas?

Iszik eleget nincs kiszáradva?

Volt kint napon (az állatok is kaphatnak hőgutát napszúrást)?

Ha egyik se akkor nem tudom innen megmondani majd az állatorvos eldönti.

2013. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs szorulása,nemis lázas, száraztápot kap, meg most konzervet kapott abból evett pár falatot, aminek nagyon örültem. Hát egész nap az ablakban feküdt,ott eléggé éri a nap. Most a kosárba fekszik, amibe nem is szokott:S ma meg holnap figyelgtem hátha javul aztán csütörtökön doki
2013. júl. 30. 10:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Iszik rendesen. Az az érdekes, hogy tegnapelőtt még ugyanúgy játszott meg minden, jókedvű volt. Reménykedek abban, hogy nem vmi súlyos, mert az csak nem ilyen hirtelen jön:S
2013. júl. 30. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!