Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék? Kétségbe vagyok...

Mit tehetnék? Kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

Három napja van nálunk egy 8 hetes kiscica, úgy néz ki húgom allergiás, mert folyik az orra és tüsszög. Anyáék el akarják ajándékpizni, de már nagyon megszerettük, ezt a kérdést is úgy írom kii, hogy folynak a könnyeim..

19/L


2017. máj. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz semmit tenni. Ha elköltöztél majd lesz saját macskád.
2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nézessétek meg, hogy biztos a macskára allergiás-e. Másik, hogy allergiára lehet gyógyszert szedni, ha tényleg annyira megszerettétek.
2017. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Pedig vagy a macskát, vagy a húgodat el kell ajándékozni...
2017. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Első körben megoldás lenne elkülöníteni a cicát a hugodtól. A nátha lehet véletlen egybeesés vagy valóban allergia is. Ezt egy vizsgálattal könnyen ki lehet deríteni. Ha valóban allergia, akkor tényleg az elajándékozás a legjobb megoldás.
2017. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Allergia teszt, ha allergiás, valószínű több mindenre is. Kap rá gyógyszert. Én is allergiás vagyok rájuk, van 5 cicám. Gyógyszert sem szedem rá, mert csak pár szabályt betartva nincsenek tüneteim. Ha nálla ez erősebb, akkor lehet az el ajándékozás a legjobb ötlet.
2017. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!