Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kétségbe vagyok esve. Egyszerű...

Duka Éva83 kérdése:

Kétségbe vagyok esve. Egyszerűen nem akarok teherbe esni😢 Más is küzdött ilyen problémával? Mit tehetnék, hogy végre sikerüljön?

Figyelt kérdés
7 hónapja próbálkozunk a babával. Nagyon szeretnénk,de egyszerűen nem sikerül. Hormonproblémákkal küzdök,mióta az eszemet tudom. Van egy 7 éves kislányom(másik apától),aki szinte a fogamzásgátló abbahagyása után azonnal megfogant. Most már 7 hónapja próbálkozunk sikertelenül. 3 hónapja már menszeszem sincs. Orvosnál voltam,többször is,de mindegyik csak annyit mondott,hogy nincs semmi bajom,teherbe fogok esni,csak legyek türelemmel. Annyira szeretném a kicsit,hogy hónapról hónapra már tüneteket produkálok....de a teszt folyamatosan csak negatív....

2017. máj. 1. 07:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
menj el másik dokihoz és mondd neki hogy több mint egy éve próbálkoztok. kérj kivizsgálást, hormonsor stb.
2017. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

7 honap meg nem sok. Atlagban 1 evet mondanak.

Az a baj hogy kegyetlenul ra vagy porogve...en megertem, de ez csak hatraltat! Nem veletlenul zavarodott ossze a hormonhaztartasod is.......


Elj, dolgozz, foglalkozz a lanyoddal, szexeljetek 2-3 naponta, csinaljatok programot, menjetek nyaralni. Kapcsolj ki es jonni fog.

Amit ne csinalj: orult modjara tesztelgetes es sajat magad ffigyelese. Az egyetlen, amit figyelj: hogy mikor van peteeresed.

Sok sikert!

2017. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,3szor, mindig másnál. Azt mondták legyek türelmes....mivel már van egy kislányom,nem lehet olyan nagy problémám.
2017. máj. 1. 08:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2017. máj. 1. 08:04
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Menj orvoshoz azzal, hogy 3 hónapja nem menstruàlsz. Erre màr csak nem mondjàk, hogy normàlis......
2017. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha hormonproblémád van, ez nem múlik el magától minden esetben, de rá lehet "dolgozni" hogy hamarabb összejöjjön a babóc.

Vannak "házi" megoldások is erre, pl méhpempő, barátcserje, stb...gyógyszeresen clostilbegyt.

De először is javaslom a károsabb ételek, szokások mellőzését(kávé, cigi, gyógyszerek, stb..)

És elsősorban endokrinológust kellene felkeresni, mindenképp. Ha zöldségeket mond, másikat választani.

2017. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
62%
Van egy gyermeked... 7 honapja probalkoztok... az en noveremek 7 eve. A het honap az semmi ehhez kepest. Megertem hogy el vagy keseredve de sokkal jobb helyzetben vagy mint egyesek. Ok 7 eve szeretnek, es az orvosok mindig mondjak hogy pedig egeszseges, nem ertik mi a gond. 3 vetelesen tulvan, es minden honapban erzi hogy terhes, 20 tesztet vesz egy honapban. Minden egyes nap. Ujra. 7 teljes eve. Szornyu erzes. Arrol nem is beszelve hogy minden 2. Heten megjon neki. Eselye sincs arra hogy megmaradjon a gyermek. Remelem te tobb sikerrel jarsz. Ennyit ernek az orvosok.
2017. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Ne akard ilyen görcsösen, ne próbálkozz, bízd a természetre és sikerülni fog, főleg ha az orvosok is türelemre intenek.
2017. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne zárd ki, hogy a pároddal is lehet gond. Őt vizsgálták már, vagy csak téged?
2017. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Szia nemkell megmondani miota probalkoztok, mondd azt h egy éve.. én azt mondtam es egyből hivott peteeres kovetesre. Gyenge volt nem nottek eleg nagyra nem repedtek meg. Igy eselytelen volt. Aztan clostit kaptam és a 2.kúrában (7.próbálkozós hónapban) sikerult!!:)

Erdemes hamar elmenni ha ugy erzed valami nem oke. De feledkezzunk meg a pasikrol sem...

2017. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!