Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám! Van esély...

Eltűnt a macskám! Van esély rá, hogy visszajön?

Figyelt kérdés

Az 5.ik napja már hogy nincs itthon a macskám. 20km-re van tőlünk, legalábbis az elmondás szerint. Ott látták utoljára. Minden nap megyünk megnézni, de sajnos sehol nem találjuk. Az utat nem látta mikor oda került. Már szóltunk az állat védőknek, plakátoltunk, kiírtuk facebookra is. Senki nem látta :( Teljesen kifogytam az ötletekből. Reménykedek benne, hogy hazajön, de mindenki csak megcáfolja ezt. Elvileg a cicának jók az ösztönei.. ha valakivel megtörtént már vagy tudja, hogy lehet megtalálni, kérlek segítsetek.


Előre is köszönöm :'(



2017. máj. 2. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igy,hogy ilyen messzire elkerult az otthonatol es azt sem tudja,hogy hogyan sokat ront az eselyeken,de azert meg elokerulhet.Az is lehet,hogy ott van a kozelbe csak nem tudja pontosan,hogy hol lakik.Az en cicam is a szomszed lepcsohaznal probalkozott.Egyebkent en is olvastam,hogy a macskak a magneses terek alapjan tajekozodnak.Es az en cicambol kiindulva biztos,hogy nem csak a szaglasukra hagyatkoznak.
2017. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem vannak kiscicaim ha erdekel irj ram kerdezo.
2017. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban tűnt el 1 éves cicám, első ivarzása után nem sokkal. Amúgy ivartalanítani akartuk... :( Nem jött vissza.
2017. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!